SPOR

Adnan Öztürk: Galatasaray'ın başkanı Fatih Terim’dir

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Adnan Öztürk, “Futbol takımını ayakta tutan Galatasaray’ın ismi ve Terim’dir. Başkanlık görevini de şu an Fatih Terim yapıyor” dedi

Adnan Öztürk: Galatasaray'ın başkanı  Fatih Terim’dir

Daha önce Galatasaray'da 2. başkanlık görevini yapan Adnan Öztürk, Ajansspor'a açıklamalarda bulundu. Öztürk, teknik direktör Fatih Terim'in transfer serzenişlerinde haklı olduğunu belirtirken, "Taraftarlar da beklenti içine sokuldu. Bence bu işler baştan açıklanmalıydı" ifadesini kullandı.

TÜM MAKAMLARA SAYGIM VAR

G.Saray'da tüm makamlara saygısının olduğunu belirten Öztürk, "Futbol takımının şu anda moral motivasyonunu Galatasaray ismi ayakta taşıyor. Orayı ayakta bir şekilde tutan Fatih Terim'dir. Başkanlık görevini şu an Fatih Terim yapıyor" dedi.

ADAYIM AÇIK ARA G.SARAY

Galatasaray'ın şampiyonluk şansını da değerlendiren Öztürk, "Hiç iddaa oynamadım hayatımda ama tamamıyla katlıyorum, açık ara bu sene şampiyon adayı Galatasaray'dır. Trabzon maçından gerekli derslerin alındığını görüyorum" ifadesini kullandı.

GALATASARAY'DA HESAP GÜNÜ

Galatasaray'da eylül ayı divan kurulu bugün yapılacak. Başkan Mustafa Cengiz, mali konularda ve isteyeceği yetkiler için divanda üyelere bilgi verecek.

ONLARI TERİM BULDU

Emre Akbaba ve Ömer Bayram'ın milli takımdaki performansına da değinen Öztürk, "Onları Fatih hoca bulup çıkarıyor. Milli takımda forma giyiyorlar. İkisi de çok daha iyi olacaktır" dedi. (TAKVİM)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
O zaman kulübün tapusunu da imPARAtor'un üzerine yapın.
Yakışır imPARAtor'a....!!!
zurnanın son deliği anca konuşursun abdurrahim abi ve cengiz başkan şu an 24 saat hizmet ediyorlar fatih hocamıza yalakalık yapmak için boş konuşmana ne gerek var
İŞİNİZ GÜCÜNÜZ GALATASARAY CAMİASINI KARIŞTIRMAK AÇIKLAMALARA BAK DELİRMEMEK ELDE DEĞİL
Galatasaray'a da bu yakışırdı.. !! Kamera karşısında utanmadan, yok aile bilmem nesiymiş diyerek yaptığı kabadayılığı savunan adamın ister sportşf direktör, ister kulüp başkanı, ne olursa olsun bir daha kamuoyu önüne çıkmaması, çıkartılmaması lazım gelirdi. Çok güzel örnek oldu insanımıza. Adına, maddi gücüne güvenip serserilik et ve yere göğe sığdırılma... Aferin Galatasaray'a.
zorunamı gitti ahlaksız şeyyyy, adam: yani Fatih hoca gerçek bir Galatasaraylıdır ve takımı için her türlü özveriyi göstermez o özverileri görev bilir ve hakkıyla sonuna kadarda yapar. 2000 yılından önce ne demişti;; benim görevim Galatasaraya dünya çapında bir kupa kazandırıp, bu takımı bir dünya takımı yapmak;; demişti. ve UEFA kupasını aldıktan sonra 1,5 sene Galatasaray avrupa ve dünya sıralamasında 1. sırada idi . sonraları yavaş yavaş eritilip bitirilmeye çalışıldı ki!! şimdi şu konuşman ile anlaşılıyorki sende Galatasaray için pek hayırlı değilmişsin??? yazıklar olsunnn?????
Diğer Haberler