SPOR

CANLI

Ali Koç Fenerbahçe'ye sportif direktör getirecek

Fenerbahçe'de başkanlığa adaylığını açıklayan Ali Koç, başkan olursa futbol direktörü olarak Damien Comolli'yi göreve getirecek.

Ali Koç Fenerbahçe'ye sportif direktör getirecek

Fenerbahçe Kulübü'nde yapılacak olan başkanlık seçiminde aday olacağını açıklayan iş adamı Ali Koç, planlarını yapmaya başladı. Ali Koç, başkan olması halinde futbol yönetimini bir profesyonele emanet etmeyi düşünüyor.

Ali Koç'un futbol direktörü olarak görevlendirmek istediği kişi ise, Fransız futbol adamı Damien Comolli... Comolli, Fenerbahçe'nin Ülker Stadyumu'nda Kayserispor ile oynadığı ve 3-3 berabere kaldığı mücadeleyi Ali Koç'un locasında takip etti.

TÜRKİYE'DE EĞİTİM VERDİ

Comolli, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Sportif Direktörlük Sertifika Programı'na bu yıl eğitimci olarak katıldı.

DAMİEN COMOLLİ KİMDİR?

49 yaşındaki Damien Comolli, Fransa'da dünyaya geldi. Arsenal, Liverpool, Tottenham ve St. Etienne'de futbol direktörlüğü ve scouting yapan Comolli, Henry, Van Persie, Bale ve Luis Suarez gibi yıldızları Ada futboluna kazandırmasıyla ün yaptı.

(DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
aziz yıldırım gitsin de ali başkan gerekirse teknik direktör olarak yılmaz vuralı getirsin hiç fark etmez bıktık artık aziz yıldırımdan vizyonunu doldurdu çoktan bu kadar inat etmenin ne manası var bilmiyorum. Diyorlar ki aziz yıldırım koyu fenerli eeeee nerede bu koyuluk bırak da takımını sevdiğini göster artık yeter aziz yıldırım yeeeetttteeeerrrrr
Bir çiçeğin suyu özlediği gibi, bir bebeğin sütü aradığı gibi bekliyoruz seni ali koç başkan kurtar bizi bu garabetten
SAYIN ALİ KOÇ SEN YETERKİ GEL BAŞKAN OLDA GERİSİ KOLAY.BİZİ BU BASARETSİZ BAŞKAN,YÖNETİM,HOCA VE FUTBOLCULARDAN KURTAR.DUALARIMIZ SENİNLE.
Takım
O
Av
P
Geri Dön