SPOR

Ali Koç, Obradovic'e 2 yıllık yeni sözleşme önerecek!

Ali Koç ve yönetimi, zaten 2 yıllık sözleşmesi bulunan coach Obradovic’e artı 2 yıllık daha teklifte bulunmaya hazırlanıyor. Sırp coach’a basketbol takımının bütçesinin yüksek tutulması sözü de verilecek.

Ali Koç, Obradovic'e 2 yıllık yeni sözleşme önerecek!

Fenerbahçe'de başkanlık seçimini Ali Koç'un kazanmasının ardından, basketbol takımı ile ilgili olarak ilk hamlenin coach Zeljko Obradovic ile geleceği öğrenildi.

Ali Koç ve yönetiminin, 2 yıllık sözleşmesi bulunan Obradovic'e 2 yıllık daha sözleşme uzatma teklifi yapaçak. Bunun yanında takımın bütçesinde azaltma yapılmayacağının da garantisi verilecek. Zeljko Obradovic'in bu teklife olumlu cevap vermesi bekleniyor.

DOĞUŞ GRUBU İLE GÖRÜŞÜLECEK

Başkanlık seçimi öncesinde Doğuş Grubu'nun sponsorluktan çekilmeyi düşündüğünü dair görüşler ortaya atılmıştı. Henüz resmi bir açıklama olmasa da bunun güçlü bir olasılık olduğu hala dile getiriliyor. Ali Koç'un öncelikle Doğuş Grubu ile görüşeceği, olumlu sonuç çıkmaması durumunda yeni sponsor arayışı içine gireceği ifade ediliyor.

LİSTEDE ÖNEMLİ İSİMLER VAR....

Fenerbahçe'nin yeni sezon transfer listesini de Obradovic'in tercihleri üzerine hazırlayacağı, transfer listesinde önemli isimlerin bulunduğu belirtiliyor. Panathinaikos takamında forma giyen pivot-forvet Chris Singleton'ın bunlardan biri olduğu, Wanamaker'ın Barcelona'ya gitmesi durumunda yine Pana'dan Kalathes'in trnasfer edilebileciği öğrenildi.

(Takvim)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Kesinlikle bırakılmamalı, Final Four lara alıştık artık.Türkiye Ligi kesmiyor, seyirci asla konsantre olamadı.
şimdi aykut bir düşünmeli neden bana değilde bu adama teklif yapıyorlar diye
aykuta da teklif yapıldı. senin gibi zekası kıt olanlar başkalarının bir takım hesaplar için karaladigi aykut kocaman ı kötü hoca zanneder. birde sanirsin ki aykut bu takımın düşmanı. uyanın gözlerinizi açın. eğer başka takım taraftarı degilsen
basket takimi yuruyo zaten sikinti futbolda once hoca sonra takimin yarisi degismeli
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler