SPOR

Ali Koç'tan flaş karar!..

Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği'ndeki görevinden istifa etti ve seçim çalışmalarına resmen start verdi.

Ali Koç'tan flaş karar!..

1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu, 3 Kasım 2017 tarihli toplantısında 11 Kasım 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanlık görevine, aynı zamanda 1907 Fenerbahçe Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürmekte olan Sayın A. Ruşen Çetin'in getirilmesine oybirliği ile karar vermiştir.

Dernekten yapılan açıklama şu şekilde:

Yönetim Kurulumuz; 2004 yılından bu yana Derneğimizde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Sayın Ali Y. Koç'un Mayıs 2018'de yapılması beklenen Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda “Başkan Adayı" olması nedeniyle, Derneğimizdeki görevinden istifa etme talebini beyan etmesi üzerine toplanmış, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın A.Ruşen Çetin oybirliği ile başkan seçilmiştir.

Bu kararın ardından, yönetim kurulumuzun yedek listesinde ilk sırada yer alan Sayın Hüseyin Çağatay Özdoğru, “Asil Üyeliğe" getirilmiştir.

1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:

Yönetim Kurulu Başkanı : Sayın A. Ruşen ÇETİN
Başkan Yardımcısı : Sayın M. Burhan KARAÇAM
Başkan Yardımcısı : Sayın N. Erol BİLECİK
Muhasip Üye : Sayın Gökhan AKÇA
Genel Sekreter : Sayın Rıfat PERAHYA

ALİ KOÇ: AYRILIK ANLAMI TAŞIMIYOR
Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç ise 1907 Fenerbahçe Derneği görevindeki değişim ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

"2004 yılından bu yana desteklerinizle büyük onur duyarak sürdürdüğüm 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanlık görevimden ayrılma kararımı sizlerle 25. Yıl Balomuzda paylaşmıştım. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adaylığıma dair sürecin tamamen şeffaf ve etik geçmesi niyetiyle aldığım bu karar, bizler için bir ayrılık anlamı taşımıyor.

Derneğimiz, yeni döneminde Sayın A.Ruşen Çetin'in öncülüğünde, Kulübümüze ve camiamıza yeni 'değerler' üretmeyi sürdürecektir. Bu vesileyle A.Ruşen Çetin'in başkanlığındaki yönetimimize başarı dileğimi bir kez de sizler aracılığıyla yinelemek istiyorum.

Dernekteki başkanlık görevime veda etme noktasında, birlikte görev yaptığım tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, birlikte hayata geçirdiğimiz onlarca projenin benim adıma kuşkusuz en değerlisi olan Anıtkabir Saygı Ziyaretleri'ni 13 yıldır aynı sadakat ve özveriyle gerçekleştiren 1907 UNİFEB'li gençlerimize, bir kez daha şükranlarımı sunuyor, dernekteki çalışma arkadaşlarımıza içten ve özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.

Değerli Üyelerimiz;

Bugüne kadar bana ve birlikte görev yaptığım yönetim kurullarına yönelik desteğiniz için sizlere tüm kalbimle teşekkür ediyorum. En içten saygı ve sevgilerimle."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
ali koç başkan fenerbahçe şampiyon
Bekliyoruz Fenerbahçe' mizi şahlandırmanızı
Kurtar bizi Koçum Ali...
gel başkanım gel lütfen bekliyoruz
harika ???????
ALİ KOÇ A GÜVENMİYORUM.. BAŞKANLIK KAPASİTESİ YOK.. HERKES PARA VAR.. DER. AYNIYESİ İŞTİR..KİŞİNİN.. LAFA BAKILMAZ.. BURADA ALİ KOÇUN . FENERBAHÇELİĞİNİ TARTIŞMIYORUZ.. O TARTIŞILMAZ.. BİLE..
@ismail_sen_1971 .. VARYA.. SALAKLAR.. BU ÜLKEDE .... MEVCUT ..DAHA..
Gel artık bekletme başkan
şimdiden yeni başkanımız fenerbahçemize hayırlı olsun.
koç hadi geçmiş olsun fb ile ilgili herkonuda istifa et
ALİ BABAA SAATİN KACC
BAŞKANIMIZ OLMASINI BEKLİYORUZ DUALARIMIZ SENİNLE SAYIN KOÇ.
Numaradan seçim yapıyorsunuz.Sanki Aziz yıldırım bu seçimi kazanmana müsade edecek mi sanıyorsunuz?Yıldırım baktı ki artık çok fazla eleştiri var yönetime karşı,böyle bir plan hazırladı.Önce dedi ki benim adayım Ali Koç,ben bırakıyorum.Sonra çıktı ben de adayım dedi?!! Bunlar tamamen,komplodur,tuzaktır..Amaç koltuk uğruna her şey mübahtır amacı bunlarınkisi.Ben çocuktum,Yıldırım başa geçti.O günden beri galatasarayın başarılarına tanıklık yapmaktan başka bir şey izlettirmedi bize.Benim umrumda değil topuk yaylası falan!! Ben taraftarım,kazanmak istiyorum,başarı gelsin istiyorum..
Gönlümüz KOÇ ile ama Aziz Yıldırım aday olduğu sürece ve oy kullanacak üyelerin %90 nı YILDIRIM'ın adamı olduğu için Ali KOÇ'un seçimi kazanma şansı malesef çok zayıf!!!
aziz başkan devam etmeli kesinlikle...galatasarayımız onun başkanlığı döneminde en çok şampiyon oldu,biz kötü gün dostuyuz aynı zamanda....sakın gitme aykutla beraber 10 yıl daha kalın fenev’in başında....
Ali Baba kurtar bizi Bunak azizden ve kardeşinden
Fenerbahçe yirmi yıllık esaretten kurtulacak.
sen varsan hepimiz varız
mükemmel
Aziz başkan,sadece bu habere yorum yapan ve oylayanlarin sayısına bak ve taraftara rağmen inat etme, güvenme genel kuruldaki boksculara, yelkenciler e egerki su Ali Koç a yazik edersen tribünde sana fena yazık eder,kovulursun beter olursun
yetiş ya ali :Ddd
lugano santos ve niang kalmadı satamazsın bir daha yürü başka kapıya
Türkiyeyi güzel günler bekliyor Meral hanım ve Ali Koç başkan olunca hem Türkiye hem Fenerbahçe de güller açacak inşallah..
ali baba bizi yıldırım kardeşlerden kurtar
inşallah aziz taş koymaz ali koça oylarımız umarım başkan olur sayın ali koç
seni bu kulubün başında görmek istiyoruz başkan..
Sanırım torunlarımızda aynı haberi okuyacaklar....
Bu başkan olması için Azizin bırakması lazım o da bırakacak gibi durmuyor yani Aziz gitme ne olur :D
bülen uygun hocayı düşünmemek hata bu renklerde
Cimrilik yapacaksan hic gelme
Sayın ALİ KOÇ ,Yolunuz açık olsun, Siz FENERBAHÇEMİZE,Başkan olarak çok yakışırsınız,ALLAH yolunuzu açık etsin.
adamsın adam. Bu Aziz kara paralarını aklamak için Fb kullanıp duruyor yakında taraftar kalmayacak
hadi inşallah ya su aziz den kurtulalım artık
Aziz bırakmaz takımı daha 10 yıl başınızda :)
Diğer Haberler