'Ali Kundilli 2 filmi için kilo aldım'

Sinema salonlarını kahkahaya boğan 'Ali Kundilli 2' oyuncuları Cem Gelinoğlu ve Zeynep Aktuğ Zeynep Turan'ın sunduğu 'Hafta Sonu' programına konuk oldu.

'Ali Kundilli 2 filmi için kilo aldım'

Filme birbirinden ilginç aşermeleriyle damga vuran ve çılgın bir hamileyi canlandıran Zeynep Aktuğ çekimlere hazırlık aşamasınıanlattı. Güzel oyuncu 'Normalde çok sıskayım, bir hamileyi canlandıracağımı duyduğumda kilo almaya karar verdim. Kısa süre içindede kilo aldım. Uzun uzun hamilelerle birlikte vakit geçirdm, onları gözlemledim" dedi.

'BU FİLMLERİ EVDE İZLEMEK İÇİN ÇEKMİYORUZ'
'Ali Kundilli'nin ardından ikinci filmi çekmeye nasıl karar verdiklerini anlatan Cem Gelinoğlu: "Sonuçta bu filmleri evde izlemek
için çekmiyoruz. İlki çok sevilince ikincisini de çekmeye karar verdik. Şimdi de çok güzel tepkiler alıyoruz. İyi ki de çekmişiz' cümlelerini kurdu.

KOMİK VE TEHLİKELİ GÖREV
Serinin ikinci filmi heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. Ali (Cem Gelinoğlu) ve İlknur (Zeynep Aktuğ), ilk çocuklarının heyecanını
yaşarken bir de çalınan heykelin peşine düşüyorlar.

Kasabadaki müzeden çalınan 'İhtiyar Balıkçı' heykelinin peşine düşen Ali ve İlknur'un sürükleyici, bir o kadar da komik macerasındaki performansı ise Hollywood yıldızlarına taş çıkaracak cinsten!

Başrollerini Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ, Ezgi Tombul, Sami Aksu, Emre Mutlu, Hakan Bilgin ve Ayşegül Atik'in oynadığı 'Ali Kundilli 2'nin senaryosunu Gelinoğlu ve Aksoy birlikte kaleme aldı. 4 Mart'ta vizyona giren FA Film yapımı Ali Kundilli 2'nin yönetmen koltuğunda ise Faruk Aksoy oturuyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler