SPOR

Almanya'nın yeni 'Marco Reus'u Sinan Kurt dibe vurdu

Almanya'da Hertha Berlin forması giyen 21 yaşındaki Sinan Kurt, kendisinden beklenilen performansı bir türlü sergileyemezken sebep olduğu skandalların ardı arkası kesilmiyor.

Almanya'nın yeni 'Marco Reus'u Sinan Kurt dibe vurdu

Almanya’da Mönchengladbach alt yapısından yetişen ve ‘süper yetenek' olarak değerlendirilip “Geleceğin Marco Reus'u olur” denilen Sinan Kurt, henüz 21 yaşında dibe vurdu.

Bayern Münih'ten teklif alınca Gladbach'tan profesyonel olarak maça çıkmadan ayrılan gurbetçi oyuncumuz, kendisini isteyen Pep Guardiola dahil tüm antrenörlerin çabalarına rağmen istenilen seviyeye ulaşamadı. Kafası başka yerde olan ve tembellik yapan Sinan'ın skandalları bardağı taşırdı.

Takım kamptayken 74 kilometrelik Cannes Cote d'Azur'a gitmek için 1900 Euro'ya helikopter tuttu. Pornografik fotoğraflar nedeniyle savcılık, hakkında soruşturma başlattı. Sinan, 20.000 Euro para cezasına çarptırıldı ve bu para çocukları koruma kurumuna gönderildi.

Bayern gözden çıkarınca geçen ocak ayında Hertha Berlin'e gitti ama sadece 5 dakika forma giyebildi. Hertha Teknik Direktörü Dardai, “Artık kıçını kaldırmalı” diye resti çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
sene sonu kesin türkiye göründü seneye kulupler ip gibi dizilir büyük yetenek diye
Tipik bir Türk karakterine sahip futbolcu işte Almanyada yetişmiş ama Alman disiplinini alamamış basit işler peşinde koşan ahlak yoksunu aptal bir oyuncu işte
yanlız şunu söylemek istiyorum. Ardayı ve onu pazarlayan menajerleri tebrik ediyorum. çünkü adam hiçbir net iş yapmadan , oradan oraya kahraman gibi isteniyor. kısaca kendi reklamını yada pazarlamasını çok iyi yapıyor. hiçbir iş yapmasa bile...
Yatmayı sever bizim kepazeler. Alman disiplini bile mahluku adam edememiş rezil herif.
Bu kadar yetenekli gençlere eğitim koçluğu yapılmalıdır.Bu yapılmayınca ailede etkisiz ise bu değerler kaybolup gidiyor.
@ilhansafa BAYERN MÜNİH sence bu dediğini yapmaz mı ? :)) biraz mantık ya :))
genler herşeyde çok önemlidir, karakter dahil.
Diğer Haberler