SPOR

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Standart Liege'i Erce Kardeşler transferi nedeniyle FIFA'ya şikayet edecek!

Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, kalecileri Erce Kardeşler'i transfer edeceğini söyleyen ancak bunu gerçekleştirmeyen Belçika ekibi Standard Liege'in başkanı Bruno Venanzi'ye sert bir dille tepki gösterdi.

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Standart Liege'i Erce Kardeşler transferi nedeniyle FIFA'ya şikayet edecek!

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, kaleci Erce Kardeşler'e talip olan ancak transfer etmeyen Standard Liege Kulübü'nün başkanı Bruno Venanzi'ye sitem dolu bir açıklama yayınladı.

Kulübün resmi internet sitesinden yer alan metinde önce kendini tanıtan Seyit Mehmet Özkan, "Uzun iş yaşamımızda her şeyi gördük. Kazandık, kaybettik. En büyük değerimiz hayata pozitif bakışımız ve iç motivasyonumuz. Siz benim değil ama 24 yaşında bir gencin hayata dair motivasyonunu düşürdünüz. 24 yaşında bir gencin hayallerine darbe vurdunuz. Onun yetişkinlere olan inancını yaraladınız" dedi.

Altınordu Başkanı Özkan, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"Erce'yi mayıs ayında Belçika'ya davet ettiniz. Takımınızın son maçına götürdünüz ve ardından yemeğe aldınız. Çocuğa, 'Seni kesinlikle istiyoruz, alacağız' dediniz. Erce'ye karşı çok saygısız davrandınız bay başkan. Altınordu'yu ise görmezden geldiniz, küçümsediniz. Üç ay hep aynı sözlerle işi askıda tuttunuz. Dün son gündü. Bir teklifle gelirsiniz diye bekledim. Her türlü ödeme planınızı kabul edecektim. Önemli olan para kazanmak değil verdiğimiz sözü tutmaktı. Koskaca adamlar bir delikanlıya mahçup olduk. Sizi UEFA ve FIFA'ya şikayet edeceğim bay başkan. Maddi hiç bir şey beklemiyorum, sadece saygısız davranmanızın futbol dünyası tarafından bilinmesini istiyorum, hepsi bu. Erce asla sizin başında olduğunuz kulübün formasını giymeyecek. Size selamlar, saygılar, başarılar dilemiyorum. Allah sizi bildiği gibi yapsın."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Allah sizide bildiği gibi yapsın. Geçen sene Ümraniyeye, İstanbulspora yattıyordunuz. Ankaragüçlüler unutmaz....
Altınordu batsın yerin dibine girsin...her yerde Dürüst vatandaş dürüst sporcu sloganı ile olmuyor...kriz zamanı ürünlerini € ile satan milliyetçi...
helal olsun başkanmıza genclere sahip cıktığı icin..
eşşeği sağlam kazığa bağlıycaksın diye bişiy var başkan , a planı b planı hani nerde ? ihtimaller , olasılık bunları düşünmedinmi ? bunları sen düşümezsen kim düşünecek ?
Aşkhisar’ım UEFA’da Liege’e gereken cevabı verecektir bundan hiç kuşkunuz olmasın.
bay şovmen mehmet seyit özkan
resmi bir belge imza yoksa boşuna arebeks okuma bir sey olmaz para alamamak ve transfer yaptik sow yapamamak koymus
boyle baslanlari butun kluplerimize nasip eyle allahim
sana helal olsun başkan
SENİNLEYİZ BAŞKAN!
Haydaaaaaa!bu nasıl iş yahu:)))Sayın başkan;bir görğcü evi düşünün(artık böyle şeyler kalmadı demeyin,hala Türk toplumunda var bu)kız yada erkek birbirlerini beğenmiyorlar bir daha da kimse kimsenin suratını görmüyor!kız tarafı istekli yada erkek tarafı,eee bunun tam tersi durumu var!şimdi 24 yaşında bir taraf(!)oturup ağlasın mı yoksa yoluna mı baksın?Lütfen zaten beyin göçü ile tam bir asırdır mahvolduk,bari yetenek göçünün getireceği tecrübeyi(!)bu denli dramatik hale sokmayın.ALTINORDU Dik durur her anlamda
ne şikayeti be ? ister alır ister almaz adam.görüşme oldu diye almak zorundamı? fifa uefa size totosuyla güler.
Sinan Bolat,neden S..Liege'den ayrıldı da R.Antwerp'e geçti?
Diğer Haberler