SPOR

Amatör maçta futbolcuların tekme tokat kavgası kamerada

İstinyespor ile Bahçelievler arasında oynan amatör maçta, hakemin kırmızı kartının ardından oyuncular birbirine girdi. O anlar kameralara yansırken, kenar yönetimi ve taraftarların da dahil olduğu kavgayı çevik kuvvet güçlükle ayırdı.

Fatih'te bulunan Namık Sevik Stadyumu'nda İstinyespor ile Bahçelievler Olimpik Spor arasında gerçekleşen Amatör Birinci Lig mücadelesinde tekme ve yumruklar havada uçuştu.

Karşılaşmanın 87. dakikada yaşanan sert bir hareketin ardından hakemin kırmızı kartına başvurmasıyla bir anda olaylar çıktı. Taraftarlar sahaya yabancı maddeler atarken, saha içerisinde oyuncular arasında gerginlik çıktı. Kulübedekilerin de saha içerisinde girerek gerginliğe katılmasıyla sahada bir anda tekme ve tokatlar havaya uçuşmaya başladı. Dakikalarca süren kavgaya tribünlerden sahaya inen bazı taraftarların da katılmasıyla olaylar çıkılmaz bir hal aldı.

Sahada tekme ve tokatların uçuştuğu o anlar cep telefonu kameralarına yansırken, sahaya giren çevik kuvvet olaylara müdahale etti. Çevik kuvvet ekiplerinin müdahalesinin ardından olaylar yatışırken, bir futbolcunun kolunun kırıldığı öğrenildi.

SPORDA SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
yeni neslimiz süper akp saolsun
@runaway_elves Arkadaş yağmur yağsa siyasete bağlayacaksın... Biraz mantıklı muhalefet yapında dinlesin insanlar...
@runaway_elves KISKAN BİZİ AVRUPA.DÜNYA LİDERİ OLAN TÜRKİYE Yİ
@serkan_1975_ Bir ülkeyi yok etmek için top, tank, atoma gerek yok. Ülkenin toplum yapısını bozarsan, oradaki insanlar zaten birbirini yer bitirir. işte akp bunu yaptı. ülkenin toplum yapısını bozdu
bir birlerine düşman gibi öldüresiye vuran bu çapulçular spordan men edilmeli gerekli ceza verilmeli,
bu amatör branşlarda hakemler ve futbolcular öldüresiye dövülüyor ve tribünler çok yakından hakem ve rakip futbolculara öyle bir küfür ediyorlar ki çocğumla maç izlemek mümkün değil çocuğumun yüzüne bakamıyorum lanet olsun bu seyirci tiplerine..adamlar daa gelir gelmez maç başlıyor başlıyorlar çocuklara ana avrat bacı bir küfür ediyorlar allah belalarını versin bunların. şimdi bu böyle gitmez bir kanun çıkmalı direk hapse gitmeli bu tip seyirciler.yoksa adam katil olur bu hayvanlara uyarsa.kim suçluysa ligten men edeceksin tüküreyim klübüne yaşasa nolur lan bu klüpler ahlak yok edep yok
@kahramansanal TÜRKLERİN KÜLTÜRÜ BU.AVRUPA KISKANIYOR ZATEN BİZİ SIRF BU YÜZDEN.
@dijiprint AKP sizi amma üzmüş. bu konuyu bile ona bağladınız. acınız büyük demek
@oderme nerde üzmüş 7 büyük şehiri kaybetmiş ankara istanbul belediye başkanlarının ismin bilen yok la
TV.basında eyyamcılık yaparak futbolseverler arasında tartışmalardan nemalananların,futbolu temaşa sporu değilde kavga ve savaş unsuru olarak görenlerin olduğu yerde NORMAL dir diyeceğim amma ne müslümanlauığımıza,ne insanlığımıza ne de ülke vatandaşlığına yakışmıyor. SUÇLULARIN ÖMÜR BOYU FUTBOLDAN MEN EDİLMESİ ŞART.
görüntüler belli tüm futbolcuların lisansı askıya alınmalı olaya dahil olan diğer yönetici antrenör kim varsa hepsi futboldan uzaklaştırılmalı
Bi tarafta askerlerimiz sınır ötesinde savaş veriyor. Bi tarafta da spor ahlakına uymayacak davranışlar sergileniyor. Birlik beraberlik olacağı yerde, hep birbirimizi yiyoruz.
serçe kadar beyinleri yok
maçmı yapıyorsunuz savaşmı ak.utanın resil soyları
Bu görüntüler anında dünya basınında yer buluyor... Bunlar kavgaya bu kadar meraklıysa gönderin cepheye...
Diğer Haberler