SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Antalyaspor-Fenerbahçe maçında ekrandan görülen diyalog! VAR kararı sonrası hakemden Güray Vural'a ''Akşam evde izlersin'' önerisi...

Antalyaspor ile Fenerbahçe arasındaki karşılaşmada VAR kontrolü sonrası penaltı düdüğü çaldı. Güray Vural'ın eline çarpan top sonrası maçın hakemi Kadir Sağlam'ı uyaran VAR, izleme tavsiyesinde bulunurken, hakem penaltı kararına hükmetti. Bu karar sonrası Kadir Sağlam'a Güray Vural'dan tepki geldi. Antalyaspor'un oyuncusu Güray Vural, maçın hakemi Kadir Sağlam'ın yanına gelerek itirazda bulundu. Maçın hakemi ise Güray Vural'a "Akşam eve gidince izlersin!" dediği görüldü.

Antalyaspor-Fenerbahçe maçında ekrandan görülen diyalog! VAR kararı sonrası hakemden Güray Vural'a ''Akşam evde izlersin'' önerisi...

Süper Lig'in 17. haftasında oynanan Antalyaspor Fenerbahçe karşılaşmasının ikinci yarısında ilginç bir diyalog yaşandı. Maçın hakemi Kadir Sağlam ile konuşan Antalyaspor oyuncusu Güray Vural'ın yoğun itirazı gözlerden kaçmadı.

VAR UYARDI, PENALTIYI VERDİ

2c985a5a-b304-40d2-baa5-f4ac8aeae52e (1)

Maçın orta hakemi Kadir Sağlam, VAR'ın kendisini uyarmasının ardından kenara gelerek pozisyonu izledi. Penaltı kararını veren Kadir Sağlam ceza sahası içine doğru yürürken Güray Vural şiddetli bir şekilde yanına geldi.

"AKŞAM EVDE İZLERSİN"

FlkOk-HWYAYASfy

Penaltı pozisyonunun yaratıcısı olan Güray Vural, maçın hakemi Kadir Sağlam'ın yanına gelerek itirazda bulundu. Maçın hakemi ise Güray Vural'a "Akşam eve gidince izlersin!" dediği görüldü.


Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler