MAGAZİN

Arapların yeni gözdesi Gökhan

Gökhan Özen, 2005 yılında ekranlarda rating rekoru kıran dizisi Sevda Çiçeği ile bu kez Arabistanı sallıyor.

Arapların yeni gözdesi Gökhan

Abu Dhabi TV'de yayınlanmaya başlayan Sevda Çiçeği dizisi özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Arap kadınlarının Gökhan'a olan hayranlığı, drama anlayışının benzerliğinin yanı sıra, renkli gözlü, yakışıklı erkeklere ilgi duymalarından da kaynaklanıyor. Gökhan Özen'e her gün dizinin ve kendisinin yüzlerce hayranından gerek Arapça, gerekse İngilizce mailler geliyor.

Başrolünü üstlendiği Sevda Çiçegi dizisinin 21 Arap ve Kuzey Afrika ülkesinde yayınlanmasıyla birlikte Arap basınından gelen yoğun röportaj talepleri üzerine şimdiden basın ve tanıtım çalışmalarına başlayan ünlü sanatçı Özen, "Ülkemizin tüm doğal varlıkları ve kültürel değerleriyle,dünyada daha fazla tanınması gerekiyor. Bende bu ülkenin bir sanatçısı olarak kendi ülkemi gerek dizi, gerek tanıtım, gerekse şarkılarımla en iyi şekilde temsil etmekle yükümlü hisseden gönüllü bir elciyim." dedi.

**[****MAGAZİN BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN...**](http://www.facebook.com/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)****

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler