SPOR

Arda Turan-Hasan Şaş kavgasının ayrıntıları ortaya çıktı!

Arda devre arasında, Donk’un faulleri konusunda hakeme çıkıştı, bunu gören Şükrü Hanedar ve Hasan Şaş, “Neden konuşturuyorsun?” diyerek Halil Umut Meler’e tepki gösterdi. Olay büyüdü ve Şaş rakip takımdan bir görevlinin yakasına yapıştı.

Arda Turan-Hasan Şaş kavgasının ayrıntıları ortaya çıktı!

Türk Telekom Stadı’nda soyunma odası koridorlarında kavga çıktı, ortalık karıştı.

Karşılaşmanın devre arasında soyunma odasına gidilirken, Arda Turan, hakem Halil Umut Meler’i gördü ve “Donk’un yaptıklarını görmüyor musun?” diyerek şikayette bulundu. Galatasaraylı futbolcunun saha içerisinde yaptıklarının kırmızı kartı gerektirdiği yolunda istekleri bulunan Başakşehirlilerin bu tepkisini dile getiren Arda’nın bu sitemini gören sarı-kırmızılılar ise buna tepki gösterdi.

Futbol İdari Direktörü Şükrü Hanedar ve yardımcı antrenör Hasan Şaş, Meler’e dönüp, “Niye bunları konuşturuyorsun?” diyerek olaya müdahil oldu. Bunun üzerine ayaklanan Başakşehirliler, Hanedar ve Şaş’a çıkıştı. Olaylara tepki gösteren antrenör Hasan Şaş da rakibin bir çalışanını boğazından yakadı. Olayların daha da büyümesini engelleyen isim ise Sportif AŞ Başkan vekili Abdurrahim Albayrak oldu. Albayrak, araya girerek Hasan Şaş’ı ve sarı-kırmızılıları sakinleştirdi, soyunma odasına kadar eşlik etti. Albayrak, “Az daha kolumu kırıyorlardı ama bir şey olmadı. Böyle ufak tefek şeyler olabiliyor” dedi.

(Milliyet)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Galatasarayin Ardasıydın..milyonlarin sevgilisiydin..simdi Emre ve Volkan gibi Gs nin tiksinçleri arasındasin..bu senim eserin Arda..gurur duy..!
Çirkefsin cincon.. size göre sizden gidenler de hep hain hep çirkef.. öncelikle aynaya bakın..
şimdi hemen geriye bir güttüm de Hasan Şaş' ın futbol oynadığı dönemler aklıma geldi ve o da sütten çıkmıs ak kaşık değildi.
hasan emre arda hepsi ayni karakterde insanlar yadirganacak bir sey yok
işimiz gücümüz kavga kaos,cok seviyesiz bir medyamız var,tamamen kaosdan beslenen,neden futbol yazıp çizmiyorsunuz,nedne futbolun güzelliklerini gündeme getirmiyor da sürekli polemik yaratmaya çalışıyorsunuz,bu medya yüzünden ülke futbolu gelişmiyor
aziz de ali şende bir zamanlar Alex için aykut opuz içinde iyi şeyler söylememişlerdi
pislik herif mariano nun golü sana grsin
SAN Kİ HASAN BİR PİSLİK DEĞİL MİYDİ ŞİMDİ ADAM YERİNE KOYULUYOR BİR DE SAKLANAN ÇİRKEFİN BAŞI BİN BİR SURAT FATİH TERİMİNİZ VAR HEPİNİZE BU AYIP YETERDE ARTAR BİLE PİSLİK CİNCONLULAR.
2 pislik birbirini bulmuş işte
türk futbolu tüpçü den terim den arda dan ve emre den bir an önce kurtulmalı
bu hasan hiçmi adam olmayacak
cok görülmez mafyaların takımı baş mafya fatih neden hep kendi sahasında dok denen sahtekar 10 dakikada 2 kırmızı birden görmesi lazımdı ama eyyamcı hakemler faul bile calmadı ayaga taban basmaya bunların tamamı rezil hakem 2 ci gs gölünden sonraki 2 dakika adıl oldu sadece bu futbol böyle kalkınmaz ama cok görülmez devletin başı kabadayı
yaşandığı söylenen olay dün akşam tv ler de canlı yayında yalanlandı.sallamayın
BU CİNCONLULAR NE KADAR ZURNA YA.ESKİ FUTBOLCULARI İLLA BUNLARA DÖNECEK DÖNMEYİNCE HAİN MANTIĞA BAK.HE İSTİYOLARKİ DÖNSÜN BELEŞE OYNASIN OLUR YAVRUM GÖRÜRSEM SÖLERİM.
Diğer Haberler