MAGAZİN

Arif Verimli'den Kırmızı Oda yorumu! 'Hastam bir şey anlatırken...'

Arif Verimli'den Kırmızı Oda yorumu! 'Hastam bir şey anlatırken...'

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli reyting sıralamasına hızlı giren Kırmızı Oda dizisindeki bir sahneye takıldı. Verimli, Binnur Kaya'nın o sahnesini yorumladı.

Reyting sıralamasında zirveye yerleşen Kırmızı Oda sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Kırmızı Oda dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştiriliyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli de dizi hakkındaki düşüncelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Verimli dizi hakkında "'Kırmızı Oda' Psikiyatri pratiğinin farkındalığı için güzel proje, Binnur Kaya muhteşem oyuncu, Gülseren Budayıcıoğlu'nu pek severim ama hastam bir şey anlatırken şu mimikleri yaparsam o görüşme/muayene omnipotensini ve yararını yitirebilir" dedi.

Ekran Alıntısı

KIRMIZI ODA'NIN KONUSU

“Kırmızı Oda” dizisinde başrol oyuncusu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandırıyor.Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının ele alındığı “Kırmızı Oda”da izleyici ile buluşacak her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralaıyor.

Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edebilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
kırmızı oda yayından kalksın ne kadar gerilimli psikoloji bozan bir dizi
KARDEŞİM. İNSANLARIN ZEVKLERİNE, DÜŞÜNCELERİNE SAYGIM SONSUZ. "KIRMIZI ODA" DİZİSİNİN KONUSU SİZE AĞIR GELEBİLİR. FAKAT BEN HOŞLANIYORUM. LÜTFEN SEN DE BANA SAYGI DUY EMİ. SAYGILARIMLA.
izleme o zaman dangoz git ahaber izle mutlu mutlu uyursun
tv de ki programi degistirisin ilur biter tek kanal devrinde degiliz ,her diziye bahane bulursak dizi kalmaz
sen survivor izle daha sağlıklı
@muskemsu Gardaş anlamamışsın sen, dıyorki hoca, bı dr hastasını dinlerken duygusallık belli etmez yüz ifadesiyle, obcektif yani nötür kalır yoksa her hasta ile yapacagı görüşme ikili duygusallaşmaya gider! düsünsene hastan var anlatıyo babam anlatıo sen de dr olarak hüngür hüngür bi surat ifadesi..olmazzz
@alisemy birader kumanda elinde, kanalı değiştirir kafana göre bir kanal bulur izlersin.
insanlar zaten bunalimda boyle sacma sapan insanin ruh sagligini bozucak diziler yayinliyolar
Biri bunun film olduğunu söylesin. TV de meşhur olmak için gereksiz yorumlar...
Geri Dön