MAGAZİN

Arif Verimli sosyal medyayı salladı! 'Aşık olmayın'

Arif Verimli sosyal medyayı salladı! 'Aşık olmayın'

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının vazgeçilmez ismi olan Psikiyatr Arif Verimli sosyal medyayı salladı. Verimli takipçilerini verdiği yanıtlarla olay oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Psikiyatr Arif Verimli, açıklamalarıyla zaman zaman gündem geliyor. Kırmızı Oda dizisiyle ilgili yaptığı yorumlarla son dönemlerde dikkat çeken Verimli Twitter tavsiyeleriyle sosyal medyayı salladı.

Verimli önce sosyal medyadan şu tavsiyeyi paylaştı: "Bu hayatta biraz mutlu olmak istiyorsanız, Ailenize ve İşinize sarılın, hiç kimseyi oy verdiği partiye göre sevmeyin/yermeyin, Yaprak Sayar dinleyin, Nutuk okuyun, hayvan sevin, parmak kaldırarak söz isteyin, önyargıları yıkın, durgun denizde gemileri izleyin, kahve için..."

Arif Verimli'nin bu tavsiyesi sonrası ünlü doktora soru yağdı. Arif Verimli kendisine gelen sorulara verdiği yanıtlarla da kırdı geçirdi.

ElHJDE2X0AIOr68

Bir takipçisi Verimli'ye "Aşık olalım mı hocam" diye sordu Verimli ise "Olmayın" yanıtıyla olay oldu.
ElHJDEpXIAAOnSD

Verimli'nin verdiği yanıtlara yorum ve beğeni yağdı.

odododo

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Ekranlarda tanıdık kendisini ama çok mükemmel bir insan. Mütevazi, kibar.. İnsan gibi insan. Allah uzun ömür versin.
Bi Ara Kürcü Saraçoğlu Modaydı Sonra Kanser Uzmanıyım Diye ERKAN TOPUZ Moda oldu Tabi Sonra Zeytin Teyze CANAN KARATAY Ülkede Delirdikçe Şimdide Deli Arif Popüler Oldu..Ulan 40 Sene Bu Ülke İnsanın Derdini Dinliyen Adamın Akıl Sağlığımı Kalır..
adamım sende yazdığın bu yazıyla popüler oldun merak etme....
bu şahısta 4 sene önce anksiyate için muayne oldum tam 350 tl ödedim inanırmısınız 2 dakika sürmedi görüşme bana ne kullanıyosun dedi ilaç söyledim ve aynen devam et dedi bitirdi size yemin edebilirim.
Geri Dön