Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik ve Ozan Güven'den aşk açıklaması

Arka Sokaklar dizisinde Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik ve Ozan Güven'e haklarında çıkan aşk iddiaları soruldu.

14 sezondur ekranlarda izleyicileri televizyonlara kilitleyen dizi Arka Sokaklar ile büyümüş olan Yüsra Geyik, tiyatro sahnelerinde beraber rol aldığı Ozan Güven'le aşk yaşıyor iddiaları magazine bomba gibi düşmüş, ikilinin beraber görüntüleri ortalığı sallamıştı.

arka-sokaklarin-zelisi-yusra-ge-UZ6N.jpg.webp

Arka Sokaklar dizisinde Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik, şimdilerde Ozan Güven'le birlikte 'Don Kişot'um Ben' adlı tiyatro oyununun çıkışında görüntülendi. Habertürk'ten Akif Yaman'ın özel haberine göre; yan yana gelmeyen ikiliden mekanı önce terk eden isim Ozan Güven oldu. Hızlı adımlarla aracına doğru giden oyuncu, ayaküstü sorulara yanıt vererek tiyatro oyunları hakkında, "Tiyatro oyunu güzel gidiyor" ifadelerini kullandı.

'BU BENİM HADDİME DEĞİL'

Daha sonra mekandan Yüsra Geyik, tek başına çıktı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayarak Geyik, "Yönetmenimizin doğum günü bugün. Her şey yolunda gidiyor. Yoğun çalışıyoruz" şeklinde konuştu. Ozan Güven ile ilişkisi hakkındaki sorulara güzel oyuncu, "Açıklama yapmam. Bu benim haddime değil" diyerek topu Ozan Güven'e attı.

"Bu konu hakkında konuşamam" diyen Yüsra Geyik, "Tiyatro konuşalım. Oyun geçen sene başladı. Benim için mükemmel bir deneyim" ifadelerini kullandı.

arka-sokaklarin-zelisi-yusra-ge-ASN0.jpg.webp

EL ELE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

İkilinin aşk iddialarının ortaya çıkışı ise Söylemezsem Olmaz programının haberine göre; Ozan Güven ve Yüsra Geyik, Kadıköy'de sabah saatlerinde el ele bir ayakkabı mağazasına girerken objektiflere yansımasıyla ortaya çıkmıştı.

arka-sokaklarin-zelisi-yusra-ge-w5h5.jpg.webp

İkilinin nereden nasıl tanıştıkları da Ozan Güven'in "Biz toplandık yeni sezona hazırlanıyoruz. Ekim ayında Baba Sahne'de seyircimizle kavuşuyoruz. Yaşasın Sanat" notuyla paylaştığı fotoğrafla ortaya çıkmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
baban yasında adam ayıp ayıp
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler