SPOR

Arsenal Ferhat Çoğalan’ın peşinde

Dünya devlerini peşinde koşturan 15 yaşındaki Türk yıldız Ferhat Çoğalan'a bir dev kulüp daha talip oldu. Son olarak İngiliz devi Arsenal de takibe başladı.

Arsenal Ferhat Çoğalan’ın peşinde

Valencia’nın 15 yaşındaki Türk yıldızı Ferhat Çoğalan’ı Real Madrid, Juventus, Bayern Münih, Dortmund, Manchester United ve Milan gibi dünya devleri göz hapsinde tutuyor.
Arsenal de harekete geçti

İngiliz basınında yer alan habere göre ise Mesut Özil’li Arsenal, gelecek vaadeden genç yetenekleri takımda toplamak için harekete geçti.
Bu plan doğrultusunda Ferhat’a da göz diken Arsenal, diğer dünya devleriyle yarışa girdi. Wenger, en kısa zamanda Ferhat’ı takımında görmek isteyor.
30 Kasım 2001 doğumlu olan Ferhat, on numara mevkiinde top koşturuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
80 milyonluk somuncu toplumdan ne bir doğru dürüst sporcu, ne sanatçı ne de yazar-çizer çıkıyor.. Ama tecavüzcü, hırsız, namussuz, ahlaksız, katil binlerce var.. Ama Avrupa'daki 4-5 milyonluk Türk nüfusundan ne sporcular çıkıyor.. Demek ki sorun bu ülkenin örümcek kafalı yönetimlerinde ve yöneticilerinde..
@abiyam Haddini bil Türk Milletini aşağılayamazsın bunun cezasını mahkemede göreceksin avrupada o saydığın olaylar olmuyor mu bireysel suçları bütün Millete yıkmak karaktersizliktir seni direk şikayet ediyorum.
Futbolcu nasıl gelişir Valencia gösteriyor. çocuk valencia'da 2 senedir, şuan dünya devleri peşinde. bizim türk takımları futbolcu seçmeleri de (godoman dayıların çocukları) seçmeleri olarak kalmaya devam etsin.
alın bunu gs ye kaan ayhanıda alın
olur.
Bari su an hangi takimda oynadigini yazsaydiniz
haberin tamamini okudun mu?
Diğer Haberler