MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Aşk iddialarını yalanlamıştı! Mehmet Ali Erbil'in 44 yaş küçük sevgilisi Nevide Çiçek mesajlarını tek tek ifşaladı

66 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son yıllarda özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Erbil, geçtiğimiz günlerde kendisinden 44 yaş küçük Nevide Çiçek ile samimi bir şekilde görüntülenmişti. Mehmet Ali Erbil, Nevide Çiçek'le hakkında çıkan aşk iddialarına sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla yalanladı. Bunu gören Nevide Çiçek'ten ise açıklama gecikmedi.

Özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 26 yaşındaki sevgilisi Gülseren Ceylan'a doğum günü partisinde özel yapım bir yüzük hediye etmişti. Yakında nikâh masasına oturması beklenen ikili geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı almıştı.

Gülseren Ceylan'ın ardından geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Nevide Çiçek ile görüntülenen Erbil hakkında çıkan aşk iddiaları yalanladı.

nevide erbi

Ünlü şovmen; 'Sadece bir kez karşılaştığım Nevide Hanım'la hakkımda çıkan aşk haberleri yalan ve asılsızdır tek taraflıdır' şeklinde bir açıklama yaptı.

nevide

Bu açıklamayı gören Nevide Çiçek ise çok geçmeden açıklama yaptı ve Erbil'in kendisine attığı mesajları tek tek ifşaladı.

NEVİDE 2

'Aaa öylemiymiş. Hadi o zaman doğrusunu hep birlikte öğrenelim' diyen Nevide Çiçek; 'Kıbrıs'tan döneli 6 saat olmuş. Beni engelliyorsun. Ben buradan ne anlayayım? Bana iki yüzlülük yapma. Bana oynama' diyerek isyan etti.

NEVİDE 3

Youtube


En Çok Aranan Haberler