MAGAZİN

Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk'ün dikkat çeken menemen sahnesi! "Menemen nasıl yenir öğrendik mi gençler?"

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrolünü paylaştığı Aşkın Tarifi dizisinin yayınlanan ilk fragmanına, menemen sahnesi damga vurdu. Dizide Fransız mutfağı ile kebap konusunda uzman olan bir şefi canlandıran Kadir Doğulu ise sosyal medya hesabından "Menemen nasıl yenir öğrendik mi gençler?" paylaşımıyla dikkat çekti.

Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk'ün dikkat çeken menemen sahnesi! "Menemen nasıl yenir öğrendik mi gençler?"

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrollerini paylaştığı Aşkın Tarifi dizisinin fragmandaki menemen sahnesi olay oldu.

kdr

Kanal D'de yayınlanacak olan dizide, Fransız mutfağı ile kebap konusunda uzman olan şef Fırat (Kadir Doğulu) ile çalıştığı restoranın sahibi Naz Soyluer arasında aşk yaşanıyor.

kdr1

Fragmanda ise şef Fırat'ın menemen yemeği öğrettiği Naz Soyluer (Serra Arıtürk) arasındaki sahne dikkatleri çekti.

Dizide başrol oynayan Kadir Doğulu ise sosyal medya hesabından yaptığı "Menemen nasıl yenir öğrendik mi gençler?" paylaşımıyla dikkat çekti.

kadiric1


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Güzelim nimeti şekilden şekile sokuyorlar !! İşimiz gücümüz bitti menemenden erotizim yaratmaya çaloşıyoruz !! Şaşırdı millet iyice artık ! Nasıl dikkat çekerizde millet bize söver diye !
Edep ya Hu
Millet bize nasıl küfreder diye yöntemler arıyoruz ! Bu dizi yöneten yönetmen nasıl bir kafa yaşıyordur acaba !!
Geri Dön