SPOR

CANLI

Assaidi bombası patlıyor!

Heerenveen Kulübü'nün Başkanı Robert Veenstra, Assaidi konusunda Galatasaray ile iki hafta önce anlaşma sağladıklarını ve transferin gerçekleşmesini beklediklerini söyledi.

Assaidi bombası patlıyor!

Galatasaray'ın uzun süredir renklerine bağlamak için büyük uğraş verdiği Heerenveen forması giyen Oussama Assaidi'nin transferinde flaş bir gelişme yaşandı.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

Hollanda ekibinin Başkanı Robert Veenstra, Hollanda'nın yüksek tirajlı gazetesi Voetbal International'a transferle ilgili önemli bir açıklama yaptı.

İşte Oussama Assaidi

assaidi-play.jpg

Heerenveen kulübünün başkanı Robert Veenstra, Assaidi konusunda Galatasaray ile iki hafta önce anlaşma sağladıklarını ve transferin gerçekleşmesini beklediklerini söyledi.

Veenstra'ya göre top artık Faslı futbolcuda.

Sarı-kırmızılı yönetim, Assaidi'yi ikna ettiği takdirde Galatasaray, Amrabat'tan sonra bir Faslı futbolcuyu daha kadrosuna katacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 102 yorum
dahada seksıleşeceksınız yanı
evet aynı erkek aslan gibi seksi ve iş bitirici.. anlamaya başlamışsın galatasarayımızı, beğendim yorumunu
evet,sanırım bu senede feneve içgüveysi olacaz...
bize böyle laflarla gelme icraatlarla gel.şike teşvik hak yeme konuları hariç olsun lütfen (:
feboslu sen git kendi sayfana hadi anam nas nassss
FENEVİN DE ÇOK HOŞUNA GİTMİŞ BAKIYORUM SEKSİLEŞME KELİMESİ. CANLARI BİZİ ÇEKTİYSE DERBİYE KADAR SABREDECEKSİNİZ. BİZİM DE İŞİMİZ GÜCÜMÜZ VAR HER DAKİKAMIZI SİZLERE HARCAYAMAYIZ....
Aynen :) O kadar seksi olacağız ki uzaktan atlıyacaksınız kucağımıza :)
FENEVİN DE ÇOK HOŞUNA GİTMİŞ BAKIYORUM SEKSİLEŞME KELİMESİ. CANLARI BİZİ ÇEKTİYSE DERBİYE KADAR SABREDECEKSİNİZ. BİZİM DE İŞİMİZ GÜCÜMÜZ VAR HER DAKİKAMIZI SİZLERE HARCAYAMAYIZ...KOCA İSTİYORSAN BEKLEYECEKSİN MUHABBET KUŞUM.
he valla birader havada kartalı yerde kanaryayı karıköyde şikebahçe'yi düdükleyeceğiz kocanız her geçen gün seksileşiyor merak etme bu yıl daha güzel kayacak size geçen sezon önce direkler sonra hakemler korudu sizi bakalım bu sezon nereye kaçacaksınız? :))
şikeciler halen utanmadan konuşuyormu
Bir zamanlar elimizden kaçırdığımız Ribery tarzında super bir yetenek Melo unutulsun bu futbolcu gelsin
MELO'YA BENCE GEREK KALMADI. MALİYETİ ÇOK YÜKSEK. BU YAŞTAKİ ADAMA O KADAR VERMEMEK LAZIM. KOYVERSİNLER MELO'YU BENCE DEĞMEZ. HEM ADAM İNDİRİME DE GİTMİYOR. O PARAYA DAHA GENÇ DAHA DİRİ VE UZUN VADEDE YARAR SAĞLAYACAK BİRİLERİ VARDIR.
Assaidi alınmalı! daha seksi ve daha tık tık bir takım için Assaidi.. Assaidi yle daha keyifli tık tık lar.. Assaidi! tık tık.. tık tık..
nıckının yanındakı 12 yasın gaıba gercek yasın olmasada zeka yasın olduguna emının tenefus arasındamı yazıyonuz bu yorumları cocuklar
canın çok istediyse senide tık tıklar be çocuğum
ASKMEH OKULLAR KAPANDI SENIN HABERIN YOKMU OLSA OLSA ÖZÜRLÜ FELANDIR BU VEYA DOGUN ESNASINDA FAZLA NARKOZA TABI KALMIS AYIK GEZ DROGBA :)
askmeh mizahi bir yorumu yakalayamamışsın, zaten yakalaması gereken sen değilsin.. bence seninki çocukça bir algılama olmuş, saygılar
Takım
O
Av
P
Geri Dön