MAGAZİN

“At gibi aşığım” demişti! İrem Derici’nin yeni aşkı Survivor'ın yıldızı çıktı

Şarkıları ve aşkları ile gündemden düşmeyen İrem Derici geçtiğimiz günlerde aşık olduğunu açıklamıştı. Derici’nin cinsel saldırıdan en az 12 yıl hapis istemiyle dava açılan, görüştüğü genç kadınla zorla birlikte olduğu iddiasıyla yargılanan şarkıcı Kurtuluş Kuş ile beraber olduğu iddia edilmişti. Gerçek çok başka çıktı.

 “At gibi aşığım” demişti! İrem Derici’nin yeni aşkı Survivor'ın yıldızı çıktı

Cem Belevi ile ayrılığı uzun süre gündemden düşmeyen İrem Derici geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu. “At gibi aşığım ama çaktırmıyorum” diyen Derici’nin sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı.

SURVİVOR’IN YILDIZI ÇIKTI

Müzik ve magazin yazarı Hakan Kanburoğlu, İrem Derici ile Survivor Atakan Işıktutan’ın aşk yaşadığını açıkladı. Derici, “Kızın yine aşık anne” şarkısını sosyal medya hesabından paylaşarak bir gönderme yapmıştı.

atakan

İkilinin aynı yerde aynı saatlerde kahvaltı paylaşımı yapması ve kalp koyması aşk iddialarını güçlendirdi.

irem

1994 doğumlu olan Atakan Işıktutan, Survivor 2022’ye yedeklerden dahil olmuştu.

atakan2

Rizeli olan Işıktutan, CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018’de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası’nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı.

atakan1

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler