SPOR

CANLI

Attığı golü ölen ağabeyine adayınca PFDK'lık oldu

TFF 1. Lig ekibi Samsunspor'da oynayan Hasan Kılıç, Ümraniyespor'a attığı penaltı golünün ardından formasını çıkararak hayatını kaybeden ağabeyini anan tişörtünü kameralara göstermişti. Fakat deneyimli oyuncu futbol müsabakalarında tişörtle mesaj vermek talimatlara aykırı olduğu için PFDK'ya sevk edildi. Bu karar sosyal medyada büyük tepkiyle karşılandı.

Attığı golü ölen ağabeyine adayınca PFDK'lık oldu

Gol attıktan sonra hayatını kaybeden ağabeyinin fotoğrafının basılı olduğu tişörtü kameralara gösteren Samsunsporlu Hasan Kılıç'ın Pfdk'ya sevk edilmesi tepki topladı.

"UNUTULMADIN, UNUTULMAYACAKSIN CANIM ABİM"

Samsunsporlu Hasan Kılıç, Ümraniyespor maçında penaltıdan takımına beraberliği getiren golü attı. Golden sonra gözyaşlarına boğulan deneyimli futbolcu, "Unutulmadın, unutulmayacaksın canım abim" yazılı bir tişörtünü kameralara gösterdi. Ancak futbol sahalarında tişörtle mesaj vermek talimatlara aykırı hareket sayıldığı için 29 yaşındaki oyuncu PDFK'ya sevk edildi. Sosyal medyada futbolseverler Kılıç'a destek çıkarken, TFF'yi topa tuttu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
kural ne diyorsa o. Formayı çıkarmadan da gösterebilirdi veya yaptırdığı tişörtü kulübeye birakıp golden sonra gösterebilirdi.
@harar_1983 sen en yakının öldüğü zaman kural nedir bilirmisin acaba
neden tepki veriyorlar? yasak mı ? yasak!!! bitti o kadar. bir kereden bir şey olmaz diyerek ama şöyle böyle diyerek kanunları çiğneyin sonra da bu memlekette adalet yok!!! hadi oradan... bir kere bir kere bir kere adaleti eleğe cevirdiniz. şu mrmlekette hiç bir vatandaşı caydiracak geri durduracak bir kuvvet yok sebebi de esnek davranmaktır. nasılsa bir şey çıkmaz yorumu toplum düzenini bozmuştur daha da bozacak ve kargaşa artacaktır. lütfen herkes kural ne ise uysun ve açık kapı aramasın
adam utanır bee haksız yere verilen bir penaltıydı...
Takım
O
Av
P
Geri Dön