SPOR

CANLI

Aykut Kocaman Süper Lig'e dönüyor

Aykut Kocaman Süper Lig'e dönüyor

Sumudica'dan yolları ayırdıktan sonra takımı tecrübeli ve kırmızı siyahlıları hedefe taşıyacak bir isimle anlaşmak isteyen Gaziantep FK'da Aykut Kocaman, Ünal Karaman, Tamer Tuna, İlhan Palut, Samet Aybaba, Bülent Korkmaz, Bülent Uygun, Hakan Kutlu gibi isimler ortaya atıldı. Aykut Kocaman'ın ismi ön plana çıktı.

Marius Sumudica'dan yolları ayırdıktan sonra takımı tecrübeli ve kırmızı siyahlıları hedefe taşıyacak bir isimle anlaşmak isteyen Gaziantep FK'da adaylar ortaya çıktı.

Gaziantep Güneş'e göre; Ünal Karaman, Tamer Tuna,İlhan Palut, Samet Aybaba, Bülent Korkmaz, Bülent Uygun, Hakan Kutlu gibi isimlerin yanı sıra yabancı bazı teknik direktörlerinde isminin bulunduğu bildirildi.

Samet Aybaba'nın isminin konuşulduğu pazar günkü gerçekleştirilen zoom toplantısında onursal başkan Adil Konukoğlu'nun bu ismi veto ettiği bildirildi. Alternatif isimler üzeride duran kırmızı siyahlı kulübün bugün ya da çarşamba günü karar verilen bazı isimlerle ön görüşme yapacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.

"FAVORİ KOCAMAN, PLASE KORKMAZ, SÜRPRİZ KARAMAN"

Gaziantep Olay'a göre ise Gaziantep'in yeni teknik direktörü büyük ihtimalle Aykut Kocaman olacak. B Planı Bülent Korkmaz olarak belirlendi. Alternatif isminse Ünal Kahraman'ın adı öne çıktığı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
gelecek olan yeni hocalar daha fazla para almadan gelmez basarılı hocayı gönderen yönetimde çok hata var adam basarılı az nazını cekseydınız ne olcak bu adam boyle bırı
adam saygısız arkadaşım neyini savunuyorsunuz bu karaktersizin.şimdi sorsak sana senden milliyetçi adamda yoktur bu memlekette.
smudica gittiyse yine puanlara hasret kalır Gaziantep bu hafta kayseridende 1 paun bile alamaz
ha iste gaziantep beraberlik takımı olur,canım adamı yediler,bu medya denen canavar var ya canım takımı düşme potasına sokar
Takım
O
Av
P
Geri Dön