SPOR

Aziz Üstel: Emre Belözoğlu'nu nezaretten kurtardığıma yanarım

Star gazetesi yazarı Aziz Üstel, sosyal medya hesabından Emre Belözoğlu'na tepki gösterdi. Emre Belözoğlu'nun bir yayaya çarptığı kazaya gönderme yapan Aziz Üstel, "Yanarım yanarım da bu veledi sabahlara kadar dil dökerek adam ezdiği için nezaretten kurtardığıma yanarım" ifadelerini kullandı.

Aziz Üstel: Emre Belözoğlu'nu nezaretten kurtardığıma yanarım

Star gazetesi yazarı Aziz Üstel, Galatasaray’ın Medipol Başakşehir’i 2-0 yendiği maçın ardından Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Aziz Üstel, sarı kart gördükten sonra Galatasaraylı taraftarlara “Bunları yazın” şeklinde hareket yapan Emre Belözoğlu’na tepki gösterdi. Üstel, paylaşımında “Yanarım yanarım da bu veledi sabahlara kadar dil dökerek adam ezdiği için nezaretten kurtardığıma yanarım” ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu, 2000 yılında, İstanbul’da E-5 karayolu üzerinde karşıya geçmek isteyen Kadir Çetin’e çarpmıştı. Kazadan sonra Belözoğlu’nun hastaneye götürdüğü Çetin, hayatını kaybetmişti.

İkinci paylaşımında Arda Turan’ı da eleştiren Üstel, şöyle devam etti:

“Ah Emre… Ah Arda… O küçücük beyninizle sizi adam katına çıkaran, çuvalla para kazanmasını sağlayan Fatih hocaya saygısızlık ettiniz. Ona bir teşekkürü çok gördünüz. Siz unutulup gideceksiniz ama Galatasaray ve Fatih Terim sonsuza kadar yaşayacak!”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 67 yorum
dil dökerek nezaretten adam mi kurtarılıyormus Aziz ustel??
@ferhanirkilata Milli Topçu olunca...Uefa kupası kaldırınca bu ülkede Cumhurbaşkanı kadar forsun oluyor...Tabiki dil dökme değil 1-2 cümle yetmişitir...
@ferhanirkilata çapsız tabiki dil dökerek diyecek üstü kapalı diyor allahın sazanı hemen atla
asil parayla kurtarilio bu ülkede
olay doğru hocam Emre nin adama çarpması ve hapse girmemesi sizi gocunduran ne onu anlamadım
son dediğin doğru olabilir de...sen kimdinki dil dökmeyle içerden adam çıkarıyorsun..nezarette talkshow mu yaptın? Savcı diisin hakim diilsn..ne ayaksin sen Üstel efendi..
@cpt.swing sen bence bu ülkeyi bir an önce terket yaşadığın ülkenin gerçeklerinden haberin yok
sem kimsim aziz bilmem ne '! . yaptığı iyiliği bile başa kakan kendini reklam etmek gündem yapmak isteyen bi mahluk
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler