SPOR

Aziz Yıldırım hakkında zor getirilme kararı!

Rasim Ozan Kütahyalı’ya, “Sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle alenen hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında, davanın ikinci duruşmasına katılmadığı için zorla getirilme kararı çıkarıldı.

Aziz Yıldırım hakkında zor getirilme kararı!

İstanbul Anadolu 37. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın ikinci duruşmasına, sanık Aziz Yıldırım’ın Avukatı Abdurrahim Erol ile müşteki Rasim Ozan Kütahyalı’nın Avukatı Esennur Ezgi katıldı. Kütahyalı’nın Avukatı Esennur Ezgi, sanık hakkında şikayetlerinin sürdüğünü söyledi.

YILDIRIM’IN AVUKATI: MÜVEKKİLİM HASTA ANCAK BELGEM YOK
Aziz Yıldırım’ın Avukatı Abdurrahim Erol da, müvekkilinin bir süredir rahatsız olduğunu, gribal enfeksiyon yaşadığını, ancak buna ilişkin yazılı belgelerinin olmadığını söyledi. Müvekkilinin bu rahatsızlığının basına da yansıdığını söyleyen Abdurrahim Erol, “Bir defaya mahsus olmak üzere tarafımıza yeniden süre verilmesini talep ediyoruz" dedi.

Bunun üzerine Kütahyalı’nın Avukatı Esennur Ezgi de, “Sunulan bir rapor yoktur. Zorla getirilme emri çıkarılmasını talep ediyoruz" dedi.

ZORLA GETİRİLMESİNE KARAR VERİLDİ
Sanık Aziz Yıldırım’ın Avukatı Abdurrahim Erol tarafından müvekkilinin rahatsızlığına ilişkin belge sunulmadığını belirten mahkeme, “Sanığın adresinden zorla getirme emri ile celbine" karar vererek duruşmayı erteledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Aziz düş fenerbahçenin yakasından düş türk sporundan tek çare Ali KOÇ
AZİZE DOKUNAN YANIYOR..SIRA FETÖCÜ RASİMDE....
Aziz Yıldıvım ne olacak senin bu rasimden çektiğin :)
ALLAHIM sen mevzuyu biliyorsun hadi inşallah :)
avukaaatttt!!! sen hukuk adalet adamısın!!! sallama
körler sağırlar işte ikisini de tıkın içeri dünya 2 pslikten temizlenmiş olur
KONU AZİZ YILDIRIM OLUNCA MAHKEMELER BİLE TFF GİBİ HEMEN ŞİKEYE MÜRACAT EDİYOR ULAN R OZAN DEDİĞİNİZ BÖCEK AZMI HAKARET ETMİŞ YARGILICAKSANIZ ONU YARGILAYIN FETOCULARIN BASIN SÖZCÜSÜ RASİMİ AZİZ BAŞKAN KİME BATMIŞ GENE
zaten sabıkalı ...
aziz başkan,şikebahçe şampiyon...tabi yersen
Allah aşkına alın şunu içeri,başka türlü kurtuluş yok bundan.Ali koç başkan fenerbahçe şampiyon.
turkiyede avukatlik artik once para sonra adelet uzerine isliyor
başıma eliyle basan polis olursa o polis tokatlarım diyen devletin polisini askerini aşağılayan bu adama ters kelepçe takmak devletin borcudur. ama bunu yapacak adam nerde? bazen eski Türkiyeyi özlüyorum devlet sertti ama aciz değildi.
Uefa kupası çalıntı fetö
ayrıca bunlar nette hakaret filan takip ediyor. aslında kanımca çete olması gereken bu yasal olmayan düzene akp yi de alarak avukatlık diplomasınıda ekleyerek 10 000 lerce davayla haksız kazanç yetmiyor birde para yatır sonra ulaşılmıyor. paramda gitti hala dosyada hacizde... bu tür insnaları reklam yamayın... bunlar avukatlık bilgisi tartışılır... böyle davaları banada getirseler kazanırım. kaldıki hakim ve aynı zamanda hakime hanım akp li olmasalar ceza vermeyecekti... sadece ahlaksız demekle 3000 tl sonra habersiz icra bide ordan avukatlık ekstra masraf... söylenecek söz çokta allah biliyor
KİM ULAN BU RASİM DENEN LAVUK
Rasim boşnak korkusundan sokağa çıkamıyor ki. Zamanında fetönün kalemleri çok uğraştı Yıldırımla.
ikiside car car car...
yaşa aziz başkan fenerbahçenin sana 100 yıl ihtiyacı var sen olmazsan fener bahçe bir hiç
zor değil zorla.
Bu adamın Boşnaklara karşı ettiği laftan dolayı dava açıldımı merak içerisindeyim.
Kim bu Rasim denilen hergele bu kadar gündem oluyor,bunlar karı koca ordan burdan ortaya çıkmaya çalışıyorlar, vatandaş ile alay ederler, hakaret ederler,yok boşnak sakosuymuş..ha ha ha ha....diyerek koltuklarda gerilip dinime küfreder, koskoca fener başkanının muhatabı olacak adammı.Birde fener başkanını bu herifin mahkemesine zorla götürüyorlar,ayaklar baş olmaya başladı.
hadi inşallah içeri tıkarlarda kurtulur fener bundan yoksa başka türlü kurtulamayacaklar :D
bu rasim ozan denilen adam herseyi hak ediyor ama biz millet olarak çok sabırlı insanlarız..
Başkan Aziz Yıldırım'ı cekemiyenler belli oluyor. Fenerbahçe kuruluşundan şimdiye kadar gördüğü en büyük hizmeti Aziz Yıldırım döneminde gördü ben Fenerbahçeli deyilim ama ortada provaktorler var Fenerbahçe için 1 yıl ceza yattı bunu ne çabuk unutular Fenerbahçe için 1 gün ceza yatacak kaç kişi çıkar acaba laf çok icraat yok Aziz Yıldırım ın icraatları ortada.
Azizi Yıldırımı savunmam ama rasim denen adamın azizden ne farkı varki
bu avukat sıfatla şahıs bu tür davalar kazanarak biyerlere gelşmeyen çalışan biri. kendi ddavalara katılsın öyle... ayrıca çalışanı beni arayıp borç yapılandırması yapıyor. parayı ödedeikten 1 hafta sonra telefonlar kapanıyr. bu şahsın ne işyeri ne bşaka telefonuna ulaşılıyor... sanırım aynı zamanda dolandırıcı desem yada bu tür davranış dolandırcılıkta ne desme ne cevap verirsiniz? ... i Melih gökçeğin avukatıdır . para ve davalardan ya adam gibi ilgilenmiyor yada alt şirket veya çalışanları 3 kağıt yapıyor... arkasında akp avukatlık oturduğun yerden para kazanmaksa en iyi avukat...
deliyi Başkan yaptılar yıllardır Türkiyem uğraşıp duruyor bir deliyle
Diğer Haberler