SPOR

Aziz Yıldırım'dan Zeytin Dalı Harekatı açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay Fenerbahçeliler Derneği tarafından yaptırılan Hatay Fenerbahçeliler Özel Eğitim Ana Okulu'nun açılışını gerçekleştirdi. Aziz Yıldırım, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı için, "Bizler destekliyoruz" dedi.

Açılışta konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi. Yıldırım, "Devletimizin isteği doğrultusunda bu bölgede sınır ötesi operasyon yapmakta. Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı. Bu harekatın hem ülkemize hem de silahlı kuvvetlerimize hayırlı olmasını ve burada şehitlerimizi anarken onlara Allah'tan rahmet, gazilerimizin kıza zamanda sağlıklarına kavuşmasını diliyorum. Bir beka sorunu olan harekatın sonunda devletimizin isteği doğrultusunda bu harekatın bitmesini de Allah'tan diliyorum. Bu harekatı bizler destekliyoruz" dedi.

Herkesi Hatay'a davet eden Yıldırım, "İstanbul'dan bakıldığında Hatay'da değişik bir ortam görülebilir. Ama biz bugün buradayız. Sayın valim, belediye başkanım ve Fenerbahçeli dostlarımla beraber hem ziyaretlerimizi yapıyor hem de geziyoruz. Herkese de Hatay'a gelmelerini tavsiye ediyoruz. Biz bundan önce Hatay Fenerbahçeliler Başkanı Ali Ezelsoy bir ilkokul yaptı o zaman gelip bu okulu açtık. Daha sonra yine davet edildik anaokulu yapacağız denildi ve anaokulunun temelini attık, aradan fazla bir zaman geçmeden bu okulu tamamlayıp öğretime açtılar. Bugün hem bu okulu görmek hem de dostlarla bir araya gelmek için buraya geldik" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve protokol üyeleri anaokulunu gezdi. Hatay Fenerbahçeliler Özel Eğitim Ana Okulunun 410 metrekare olarak inşa edildiği, 4 adet grup eğitim odası, 2 adet bireysel oda, 2 idare odası bulunuyor. Okulda 11 otistik, 7 işitme engelli olmak üzere şuan için 18 özel öğrenci eğitim alıyor. 10 öğretmen okulda görev yapıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
mecbursunuz sansiniz yok cunku adalet yok demokrasi yok ozgurluk yok
@kerim_1980_asufj Türkiyeye gel neredeysen burada hepsi var Allaha Şükür.
Bizlerde destekliyoruz ama senin gitmenude destekliyoruz defol git artık.
defol git artık...bıktık senden...
adam
aziz efendi sana iki çift lafım var; eğer operasyonu destekliyorsan bir an önce YAPMADIĞIN ASKERLİĞİ YAPMAĞA GİT!!!! bu lafım askere gitmesine az bir zaman varken TESTİSLERİMDEN SORUNUM VAR DEYİP ÇÜRÜK RAPORU OLAN VE ASKERE GİTMEYEN AMA NE HİKMETSE O SORUNLU TESTİSLERE RAĞMEN EVLENİP ÇOCUK SAHİBİ OLAN UTANMAZLAR İÇİN DE GEÇERLİ. UYANIN MİLLET HER ŞEY DANIŞIKLI DÖVÜŞ
hehe kulüp büyükde başkan içinde kayboldu keh keh avutun sakın uyanmayın derin derin uyuyun
HELAL OLSUN BÜYÜK BAŞKAN ÖRNEK BAŞKANSIN BRAVOO SANA BİR OPERASYONDA BİZİM KULÜBE LAZIM AMA ONUDA BEKLİYORUZ İNŞALLAH SEN CENTİLMEN VE DELİKANLI ADAMSIN ALİ KOÇA VERİRSENİZ ÇOK SEVİNECEĞİZ KULÜPTE BİR DEĞİŞİKLİK ŞART BAŞKANIM
Diğer Haberler