SPOR

Bakan Kasapoğlu'nun "Hagi mi, Alex mi" anketi büyük ilgi gördü

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Twitter'da "Hagi mi, Alex mi?" anketi başlattı. Ankete katılanlar yüzde 47,3 oyla Alex'i tercih ederken, yüzde 46,5'i Hagi lehine oy verdi.

Bakan Kasapoğlu'nun "Hagi mi, Alex mi" anketi büyük ilgi gördü

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Twitter'dan başlattığı "Hagi mi, Alex mi" anketi futbolseverler tarafından büyük ilgi gördü.

Galatasaray'ın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi ile Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncusu Alex de Souza arasındaki rekabeti anketlere taşıyan Bakan Kasapoğlu, "Bana göre her ikisinin de yeri çok farklı ancak bu soru anketlerin vazgeçilmezi :) Hagi mi Alex mi?" şeklinde duyurduğu ankete, yaklaşık yarım milyon kullanıcı katılarak sosyal medyada yeni bir rekora imza attı.

Kasapoğlu'nun anketi, gastronomi yazarı Vedat Milor'ün geçen yıl yaptığı ve 437 bin kişinin oy kullandığı "menemen" anketini, 462 bin 335 oyla geride bıraktı. Twitter'da bazı kullanıcılar, Bakan Kasapoğlu'nun anketini yeni bir rekor olarak adlandırıldı.

ANKETİN KAZANANI ALEX OLDU

Kasapoğlu'nun anketinde futbolseverlerin tercihi Alex oldu.

Alex ankette yüzde 47,3 oyla birinci olurken, katılımcıların yüzde 46,5'i Hagi'yi tercih etti.

Takipçilerin yüzde 6,2'si ise "Zor tercih" seçeneğini işaretledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 181 yorum
Alex HAGİ'nin ancak kramponlarını taşır.Anket yapmak bile hadsizliktir.
@besi_1980 Çatlayın tırrolar, adam anketlere damga vurmuş. Alexin istatistiği yeter :)
Anketin sonucu zaten cevap vermiş sana. Bir bardak soğul su iç sen.
@besi_1980 anca anket istatistiklerinde öne geçer ????
@fatih_aksut_1985 ...Çok sesli güldüm...
@tastyrascall Eziklik işte insana böyle palavra şeyler yaptırır...
@besi_1980 Tabi ki milyon kere Alex Hagi'den üstündür.Neden mi ? çünkü her yönüyle örnek olanlar büyük sporcudurlar da ondan !!
@besi_1980 maldo söylermisin aLeX in kel kafasınımı örnek alıyorsun...keh keh keh
%47,3 lük futbol cahilleri işte bu sonuca sadece gülünür. alex HAGİ nin ancak çantacısı olur :))))
Kıyasa bak,tam komedi. Ezeli rakiplerde oynamış olmaları onları denk futbolcu yapmaz. Kariyerlerine bakın. Hagi ile Alex arasında 3 gömlek fark var.
kariyerlere baktım. haginin kariyer diyr adlandırdığın oynadığı büyük takımlarda ya hep yedek, yada kısa sürede kovulmuş. ozaman hagide anelkanın kramponlarını siler anca??
@integral77 Çatlayın tırrolar, adam anketlere damga vurmuş. Alexin istatistiği yeter :)
@integral77 Tabi ki milyon kere Alex Hagi'den üstündür. Neden mi ? Çünkü yanlızca her yönüyle örnek olanlar büyük sporcudurlar da ondan !!
mesele kariyerse roberto carlos ve anelka türkiyenin gördüğü en iyi yabancılardır. mesele istatistikse alextir. haginin uzaktan cok guzel şutları vardır şut tekniği efsanedir ama karakteri bozuktur. alex hem karakter hem ortaları hem şutları hemde futbol zekası bütünüdür. fanatikliği bırakın hagi alexin ancak yedeği olur. zavallı gs taraftarının gördüğü tek çakma kariyer sahibi topcudur o yuzden abartılır hagi. her buyuk takımda ya yedektır ya kovulmustur 3-5 gol ya atmıstır ya atmamıstır araştırın. yani katkıda da kariyerde de hagi tr de 1 numara olamaz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler