YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bakan Kasapoğlu'ndan Meram ve Karatay belediyelerine teşekkür ziyareti

Bakan Kasapoğlu'ndan Meram ve Karatay belediyelerine teşekkür ziyareti

Bakan Kasapoğlu'ndan Meram ve Karatay belediyelerine teşekkür ziyareti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Meram ve Karatay belediye başkanlarını makamlarını ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu, Konya'nın ev sahipliğinde düzenlen 5. İslami Dayanışma Oyunları'nın son gününde Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş'u ziyaret etti.

Kavuş, Bakan Kasapoğlu'na, oyunların Konya'da düzenlemesi, devletin ve özelde Gençlik ve Spor Bakanlığının ilçeye ve kente yaptığı yatırımlar ve 180 ülkede izlenen canlı yayın için teşekkür etti.

Bakan Kasapoğlu da "Bu bir başlangıçtı devamını getireceğiz inşallah." dedi.

Daha sonra Karatay Belediyesine geçen Kasapoğlu, burada Belediye Başkanı Hasan Kılca tarafından belediye binası önünde karşılandı.

Kasapoğlu, Belediye Başkanı Hasan Kılca'ya, "Bu güzel organizasyonun mükemmel geçmesi için belediyelerimiz büyük bir özveri ortaya koydular. Biz de oyunların bitmesine yakın bu zaman diliminde kendilerine teşekkür ziyaretinde bulunuyoruz. Bundan sonra da inşallah iş birliklerimiz, projelerimiz, çabalarımız devam edecek." dedi.

Kılca da ziyareti için Bakan Kasapoğlu'na teşekkür ederek günün anısına Mevlevi sancağı hediye etti.

Ziyarette AK Parti Konya milletvekilleri Selman Özboyacı ile Gülay Samancı da yer aldı.

Express

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler