MAGAZİN

Barış Murat Yağcı paylaşıp sildi! Nisa'dan Barış'a öpücük

Survivor yarışmasında çok yakın arkadaş olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı yarışma bittikten sonra birlikte yakalanmış ve sarmaş dolaş halleriyle olay olmuşlardı. Barış Murat Yağcı Nisa'nın kendisini öptüğü videoyu önce paylaştı sonra sildi.

Barış Murat Yağcı paylaşıp sildi! Nisa'dan Barış'a öpücük

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı aşk iddialarıyla gündemdeyken yeni bir gelişme yaşandı.

Survivor 2020'de yarışan ve önemli bir fan kitlesi edinen Nisa Bölükbaşı ve Survivor ikincisi Barış Murat Yağcı'nın sarmaş dolaş görüntülenmesinin ardından herkes ikilinin aşk yaşayıp yaşamadığını merak etmişti.

Yarışma bittikten sonra birbirinden ayrılmayan Nisa ve Barış iddialara yanıt vermemişti. Sık sık birlikte görüntülenen ikili Yılmaz Vural'ı ziyarete de birlikte gitmişti. Tüm fanların gözü Barış ve Nisa'da iken ikiliden bomba bir hareket geldi.

eaeaeaea

Barış'ın paylaşımı sosyal medyayı salladı. Barış Nisa'nın kendisini arabanın içinde öptüğü anları paylaştı.

Nisa Bölükbaşı’nın Barış Murat Yağcı’nın yanağına kondurduğu öpücük sosyal medyayı salladı. Bilal Öscan'ın haberine göre; görüntüleri paylaşan Barış kısa süre sonra hikayesini sildi. Ancak bu paylaşım bir anda sosyal medyaya düştü ve herkes ikilinin birbirine ne kadar yakıştığını konuşmaya başladı. İkiliden hala bir aşk açıklaması yokken bu öpücük de aşk iddialarını güçlendirdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Ünl değilim zengin de değilim ama bu halimle bile nisayla işim olmaz. Güzel desen güzel değil sempatik desem o da yok ne numarası var bu kızın anlamadım
herkeste olandan var nisadada başka bir numarası yok işte standart kadın
Bu Nisa olacak tipi olmasada şu an çıtır. Çıtır sevende çok olur
Geri Dön