SPOR

Başakşehir'de Mahmut Tekdemir herkesi ağlattı!

Süper Lig’de 2019-2020 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Medipol Başakşehir, NTV yayınında yaptığı açıklamalarda duygusal anlar yaşadı. Tecrübeli futbolcu, kariyerine ilk başladığı dönemlerde yaşadığı zorluklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Başakşehir'de Mahmut Tekdemir herkesi ağlattı!

Süper Lig’de tarihinde ilk kez şampiyon olan Medipol Başakşehir’in kaptanı Mahmut Tekdemir, takımının yaşadığı başarıda büyük bir rol oynarken katıldığı televizyon programında izleyenleri duygulandıran açıklamalar yaptı.

Futbola Damlaspor altyapısında başlayan ve ardından İstanbul Büyükşehir Belediyespor altyapısına geçen tecrübeli futbolcu Tekdemir, şimdiki adı Başakşehir olan İBB’ye transfer olduğu zaman yaşadıklarını boğazı düğümlenerek anlattı.NTV’de katıldığı programda konuşan kaptan Tekdemir, izleyenleri de duygulandıran konuşmasında şu ifadeleri kullandı...

1135001

"AYAKKABIM YIRTIKTI..."

Mahmut Tekdemir, “Benim hikayem şöyle. 15-16 sene aynı kulüpte oynuyorum profesyonel anlamda. Maç bitti, büyük heyecan, büyük sevinç. Arabaya bindim eve gidiyorum, birden duygulandım. 16 sene önce aklıma geldi, film şeridi gibi. İlk lulübe girdiğim an aklıma geldi, dün gibi aklımda. Ayakkabım yırtıktı şu önü, onu içine sokardım, yani kimse görüp de benimle alay etmesin, gülmesin diye saklardım.” dedi.

Öte yandan programda yer alan Rıdvan Dilmen ise, Tekdemir’in bu sözleri üzerine “Sen gurur duyulacak bir kardeşimizsin ya. Biz de öyle yırtık ayakkabıyla girdik. Allah seni hep mutlu etsin aslanım” ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
futbol gibi kitleleri uyutan oyalayan rant sitemi içindesin kardeş. merak etme o günler geçer. sende sevgililerin için helikopter kiralarsın bir semtten diğer semte gitmek için. enayiler de öyle bakar ardından.
Çok duygulandım havyar ladires boğazıma düğümlendi yalıdan boğazı izleyemez oldum
Bu adamlara helal olsun milyonluklara taş çıkardılar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler