SPOR

CANLI

Başakşehir, İrfan Can Kahveci için Galatasaray'dan Emre Kılınç'ı istedi

Başakşehir, İrfan Can Kahveci için Galatasaray'dan Emre Kılınç'ı istedi

Galatasaray taraftarının merakla beklediği İrfan Can Kahveci transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor... Başakşehir, milli futbolcusunu isteyen Galatasaray'a flaş bir takas teklifinde bulundu. Galatasaray ayrıca İrfan Can Kahveci dışında 4 yıldız ismin transferinde daha sona geldi.

Galatasaray'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sarı-kırmızılılar, listenin ilk sırasındaki İrfan Can Kahveci için Başakşehir ile görüşmelerini sıklaştırdı.

Sarı-Kırmızılılar, milli futbolcu için Başakşehir ile aradaki maddi farkı azaltmaya çalışıyor. Taraflar arasındaki görüşmelerde belirli miktarda para ve takas formülünün de gündeme geldiği kaydedildi.

Arda Turan paylaştı, İrfan Can Kahveci beğendiArda Turan paylaştı, İrfan Can Kahveci beğendi!

BAŞAKŞEHİR, EMRE KILINÇ'I İSTEDİ

Başakşehir, İrfan Can Kahveci transferinde Galatasaray'dan Emre Kılınç'ı istedi. Sarı-kırmızılılar, futbolcularına gelen talepleri de değerlendiriyor. (TRT Spor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Kimi çok istesek çöp oldu. Bırakın almayalım.
Ya ne gerek var bu adama git forvet al önce. Yerli oyunculara güven olmuyor. Emre Akbaba da bundan bir iki yıl önce aynı durumdaydı. Şimdi gitse kimse nereye gidiyorsun demez.
emre akbaba ağır sakatlık geçirdi ona rağmen hırslı oynuyor ve iyi bir Galatasaraylı.
şu adama biraz zaman verin ağır sakatlıklar geçirdi adamın kanı Galatasaray için atıyor adamı soğutmayı n destek olunda eski günlerine dönsün
beceriksizler bi oyuncu alamıyorlar
Takım
O
Av
P
Geri Dön