Bergüzar Korel ablasına konuşma yasağı aldırıyor

Ablasının yeni hayatını anlatmasından rahatsız olan Bergüzar Korel, Zeynep Korel’i susturmak için avukatına talimat aldırdı.

Bergüzar Korel ablasına konuşma yasağı aldırıyor

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, dün herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulunmuştu. Amerika’daki yeni hayatından bahseden Zeynep Korel, geçinebilmek için evlere temizliğe gittiğini söylemişti.

Magazin gündeminde çok konuşulan bu açıklamalardan rahatsız olan Bergüzar Korel, harekete geçti. Bergüzar Korel’in avukatı Naim Karayaka; Bergüzar Korel’in, ablası Zeynep Korel’e uzaklaştırma kararı aldıracağını ve kendisine dava açacağını açıkladı. (AyaklıGazete)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Kadın namusu ile çalışıyor ise, Bengüzar bundan niye rahatsızlık duyuyor.. mahkemeden ablasını susturma karar almak için mücadele etmesini kınıyorum. HİÇ YAKIŞMADI ... NE OLDUM DEĞİL NE OLCAĞIM DEMELİ HER ZAMAN BENGÜZAR HANIM
Niye rahatsız oldun acaba demek ki ablanın söyledikleri doğru ki canın sıkıldı. O kadar para kazan ablan milletin pisliğini temizlesin. Sanki 10 kardeşsin bir ablan be. O kadar paragöz olmayın ölüp gideceksiniz.
vayy yavrum kardeşe bak kardeşe !!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler