MAGAZİN

Beril Pozam'ın dizideki eniştesi Uğur Uzunel ile aşk yaşadığı ortaya çıktı!

Beril Pozam'ın dizideki eniştesi Uğur Uzunel ile aşk yaşadığı ortaya çıktı!

'Akrep' dizisinde avukat Ayşem karakterini canlandıran Beril Pozam, yaklaşık sekiz aydır sürpriz bir isimle birlikte olduğu ortaya çıktı.

Snob Magazin'in haberine göre; 'Akrep' dizisinde canlandırdığı Ayşem karakteriyle adından söz ettiren Beril Pozam, yeni bir aşka yelken açtı.

beril 3

Oyuncunun, 'Masumlar Apartmanı' dizisinde Esat karakterini canlandıran Uğur Uzunel'le yaklaşık sekiz aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.

beril 4

Çiftin, geçtiğimiz sezon ekrana gelen 'Afili Aşk' dizisindeki arkadaşlığı, aşka dönüştüğü öğrenildi. 'Afili Aşk' dizisinde Pozam, Uzunel'in yengesini oynuyordu.
beril 2

Uzunel, sevgilisi Pozam'ın kendisini öperken, paylaştığı bir karede bu durumu ti'ye aldığı ortaya çıktı.
beril 5

Pozam'ın o kareye, "Uğur Abi siz Beril Abla'yla sevgili misiniz?" yorumuna Uzunel, "O senin yengen yengen" diyerek, bir dönem fenomen olan 'Aşk-ı Memnu' dizisindeki bir replikle cevap verdiği görüldü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sizin aşkınıza da meskinize tebeşir paklar ancak
teneşir olmasın?
@selim_yavuz_j1 ha tebeşir ha teneşir :)))
Enişte baldan tatlıdıra mı döndü mevzu? Baldız değil miydi o?
Hemen aynı dizide sevgili olun gerçek oyuncu her dizide yada filmde aşık olmaz yapışıyorsunuz hemen birbirinize başka insan mı yok etrafınızda hiç bir araştırmada bir film için 15 gün aynı kişiye sevdiğini gösteren kişiye beyin alışarak aşık olduğuna kendini inandırırmış ayık olun biraz.
Geri Dön