SPOR

Beşiktaş’a basketbolda yeni sponsor

Parkede sponsorluk anlaşması imzalandı. Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı, Avrupa'nın önde gelen araç kiralama şirketinin logosunu şortlarında taşıyacak.

Beşiktaş’a basketbolda yeni sponsor

Avrupa’nın en büyük araç kiralama şirketi Europcar, Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımı’na sponsor oldu. İmzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Beşiktaş Basketbol A Takımı 2020 - 2021 sezonunda, basketbol liginde ve Avrupa’da oynayacağı tüm müsabakalarda, şirketin logosunun yer alacağı şortlarla mücadele edecek.

Şirketin Türkiye operasyonlarından sorumlu olan Genel Müdür Fırat Fidan, Türkiye’nin en köklü kulüplerinden biri olan Beşiktaş ile sponsorluk anlaşması imzalamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, "Pandemi döneminde, Türkiye’de spora katkı sağlıyor olmak bizler için oldukça değerli. Kurum hedeflerimizden biri de, ülkemize ve insanlarımıza yalnızca ticari anlamda değil, bu tür işbirlikleri ile de yararlı olabilmek. Sporun enerjisine, dinamizmine bu dönemde çok ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
yani ne desem ki.arkadaşım bjk erkek basketbol takımı avrupada yok ve bu seneden sonra olması da zor.ligde açık ara küme düşmenin en büyük adayı.6 maçta 0 galibiyet üstüne de aldığı puan silme cezası var.bu kadro ile de ligde kalma ihtimali sıfır çünkü en kötü 2. takımda bile 5 yabancı var bjk de sadece 1 tane.ama yaptıkları iyi bir şey var genç ve gelecekte iyi olabilecek Türkleri aldılar özellikle bandırmadan aldıkları oyuncular ilerde olur yani ama maalesef bu sene düşerler.bu arada gs de aynı durumda yani fenerbahçeyi bir kere daha tebrik etmek gerek ne olursa olsun bir şekilde ayakta tutt
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler