SPOR

CANLI

Beşiktaş: Bağıranların şampiyonluğunu istemiyoruz

Beşiktaş, Süper Lig gündemine dair bir açıklama yayımladı.

Beşiktaş: Bağıranların şampiyonluğunu istemiyoruz

Süper Lig'de zirve yarışında bulunan Beşiktaş, resmi internet sitesinden bir açıklama yayımladı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Bağıranların değil sahada "HAKKI"yla kazananların "ŞEREF"li şampiyonluklar yaşayacağı bir lig istiyoruz.

Süper Lig ekiplerinin son dönemde özellikle hakemler üzerinden yaratmaya çalıştıkları kaos ortamını ve algı operasyonlarını dikkatle takip ediyoruz.

Futbol Takımımızın müsabakalarını yönetecek hakemlerin, art niyetsiz ve "ADALET" duygusuyla sahada olacaklarına inanmak istiyoruz.

Türk futbolunun; gelişimi, geleceği ve huzuru için futbolun tüm paydaşlarını sağduyulu olmaya davet ediyoruz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Hadi oradan şeref sizin artık göbek adınız o Seba döneminde idi var icad oldu sereflik bozuldu kaç kere hakem sayesinde maç aldınız serefmis masal Anlatmayın şerefli bir şampiyonluk alırsa onuda FENERBAHÇE ALIR ŞAMPİYON FENERBAHCE YAZACAĞIZ
17 kulüp birleştiğiniz ŞANLI GALATASARAY a karşı yek vücud olduğunuzu nede çabuk unuttunuz
O yüzden mi dün Antalya ın iki net Penaltısı verilmedi. Önceki maçta trabzonun verilmedi.
ne oldu bjk klubune de bu açıklamayı yaptı acaba.. hakemler sizin kuyrugunuza bastığında17 takımı ayartıp GS karşı imza topladığıniz günleri ne zaman unuttunuz.
4 kulüp başkanı bir araya gelin,kendi hakkınızı konuşmayı bırakın artık,eşitlik,adalet istiyorsanız herkes kendi taraftarını karşısına alacak başka yolu yok.bu iklimin nedeni artık insanların genelinin objektiflikten uzak olması.böyle devam ederseniz bundan daha aptal ve yıkıcı bir nesil geliyor haberiniz olsun.tarafsız yorum yapabilen gazetecilere,muhabirlere habere ulaşma kolaylığı getirin ki adamlar tv de işini yapabilmek için sizlere yaranmak zorunda kalmasın.doğruyu rahat konuşabilsinler ki insanlara da sirayet etsin bu
Takım
O
Av
P
Geri Dön