SPOR

Ahmet Nur Çebi'den TFF'ye şok sözler

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe derbisindeki hakem kararlarına sert tepki gösterdi. Çebi, "VAR kayıtları açıklanmalı. Neyi gizliyorsunuz? VAR protokolünün değişmesini istiyoruz. Başkaları gibi biz de, 'Elimizde kayıt var' mı diyelim? Korkmayın VAR kayıtlarını açıklayın" ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi'den TFF'ye şok sözler

İşte Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları...

"Sayın Ali Koç ve yönetimine teşekkür ederiz. Fenerbahçe seyircisinin anons ve şarkılar manidardır. Hakem adaleti istiyoruz. Bedeli ne olursa olsun bu söylemlerden vazgeçmeyeceğiz. Elimizden gelen her çabayı sarfettik. Asla ayrıcalık istemedik. Sadece adalet istedik.

HAKEMLER EN AZINDAN ÇIKIP ÖZÜR DİLESİN

Adil futbol için savaşmaya devam edeceğiz. Bu düzenin böyle sürmesini istemeyenler yanımızda olsunlar.Benim takımım güzel performans göstermemiş olabilir. Size ne. Hakem bizi mağdur edemez. Kaybeden kendini daha da geliştirecek. Dün akşamı asla Beşiktaşlılar unutmayacak. Asla unutmayacağız. Çok ağır küfürlere maruz kaldık. Ali Koç bizden özür diledi. Bu yaklaşımı için kendisine teşekkür ediyorum.

TÜM ÜLKE REZALETİ İZLEDİ, VAR KAYITLARI AÇIKLANMALI

Cüneyt Çakır için dün MHK ve TFF memnun mu? Vicdanları rahat mı? Tüm ülke rezaleti izledi. Adaleti tüm takımlar için istiyoruz.
Her şeyden önce adaletin gelmesi için savaşacağız. Sakın başka rakibimizi adaletsizlikle boğmayın. VAR kayıtları açıklanmalı. Neyi gizliyorsunuz? VAR protokolünün değişmesini istiyoruz. Başkaları gibi biz de, 'Elimizde kayıt var' mı diyelim? Korkmayın VAR kayıtlarını açıklayın. Çürük elmaların temizlenmesinden korkmayın. UEFA hakem komitesi ve hakem gözlemcisiyle anlaşmak istiyoruz. Güneşi balçıkla sıvamayacağız. Camia olarak futbolcusundan teknik adamına başkanına kadar mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu düzen böyle sürmeyecek.

ALİ KOÇ'U BİZİMLE MÜCADELEYE DAVET EDİYORUM

Sayın Ali Koç da hakem hatalarından rahatsızsa bizim vereceğimiz mücadeleye kendisini davet ediyorum. Ali Koç ve Nihat Özdemir'in görüşmesinin içeriğini bilmiyorum. Ama Koç adalet istediyse benim için sorun yok. Zekeriya Alp’in istifasını talep etmiyorum. Bu aralarında olan bir konu. Zekeriya Alp, Beşiktaş’ın bir kıymetidir. Bence herkes kendine çıkan payı almalı. En üstten en alta kadar. Hakemden VAR’da görev yapan hakemlere kadar böyle.

ALİ KOÇ MAÇIN HAKEMİNİ YANLIŞ BEĞENMİŞ

Ali Koç, maçın hakemini beğenmişse yanlış beğenmiş. Ali bey maçtan çıktıktan sonra izleyememiş olabilir ama bir kez daha izlerse; Beşiktaş'a yapılan haksızlığı görebileceğini düşünüyorum.

HERKES İÇİN ADALET GELENE KADAR BUNU GÜNDEME GETİRECEĞİM

Bir hakeme düdük astırırsak öbürü gelir. Ne fark eder? Önemli olan düzenin değişmesi. Düzen adaletli olursa sistem sorunlara müsaade etmez. Çarşamba günü Kulüpler Birliği toplantısında bunu gündeme getireceğim, adalet gelene kadar bu konuyu gündemde tutacağım. Herkes için adalet gelene kadar."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
Ağlamayın la hakemlerde hata yapar onlarda insan. Ne çabuk unuttunuz yavaş dönün yetişemiyoruz
hangi maci izledi bu arkadas
ne diyor bu ya, Haftalardır beleşe galip geldiniz. Bu sıralamada olmayı hak etmediniz ki
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler