SPOR

Beşiktaş, Cyle Larin'i transfer ediyor!

Beşiktaş, Domagoj Vida’nın ardından Cyle Larin’i transfer etmek için atağa kalktı. rlando City'nin 22 yaşındaki Kanadalı futbolcuyla ön anlaşma sağlayan yönetimin, bu oyuncuyu da Ocak ayında bedelsiz olarak renklerine bağlaması bekleniyor.

Beşiktaş, Cyle Larin'i transfer ediyor!

Transferde gelecek vaad eden isimlerin de peşine düşen Beşiktaş, bu doğrultuda takımın Kanadalı ön liberosu Atiba Hutchinson'ın önerisi sonrasında Cyle Larin'i hedefleri arasına almıştı. ABD Major Lig ekiplerinden Orlando City'nin 22 yaşındaki Kanadalı forvetiyle ilk teması kuran Beşiktaş, genç yıldız adayıyla da el sıkıştı. Yönetimin, Domagoj Vida'nın ardından 1,88'lik futbolcuyu da Ocak ayında renklerine bağlaması bekleniyor. Kulübü Orlando City'le sözleşmesi Ocak ayında sona erecek olan Larin, transfer gerçekleşirse Kara Kartal'a bedelsiz olarak katılacak.

PİYASA DEĞERİ 20 MİLYON TL
Bu sezon ABD Major Lig'de Orlando City formasıyla 26 karşılaşmaya çıkan Cyle Larin, rakip fileleri 12 kez havalandırıp 2 de asist yapmıştı. Özellikle bitirci vuruşlarıyla dikkat çeken Larin, hava toplarında da etkin görüntüsüyle tanınıyor. Kanada Futbolu'nun son dönemde en çok gelecek vaad eden isimleri arasında yer alan Larin'in, piyasa değeri 5 milyon Euro (20 milyon TL) civarında bulunuyor. (Fotomaç)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler