SPOR

Ahmet Nur Çebi'den TFF'ye ziyaret

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ahmet Nur Çebi'den TFF'ye ziyaret

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, TFF'nin Riva'da bulunan merkezinde gerçekleştirilen ziyarette başkan Ahmet Nur Çebi ile birlikte, yönetim kurulu üyeleri Adnan Dalgakıran, Emre Kocadağ, Ahmet Mesut Urgancılar, Kemal Erdoğan, Enis Ulusoy, Berkan Gocay, Umut Şenol, Bilgihan Sürmen, Hakan Daltaban, Fırat Fidan, Ali Efe Bezci, BJK Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Seçil Aygül ve Beşiktaş Futbol AŞ Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Sümer de yer aldı.

Çebi, sıcak bir ortamda geçen ziyaretin sonunda Nihat Özdemir'e, isminin yazılı olduğu bir Beşiktaş forması hediye etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
hakemleri etki altına almak istiyor.
Yahu AHMET bey önce şu teknenizde çalışan iş yapan size dava açan çalışan hakkını yediğiniz insanların ücretlerini de böyle ödeseniz keşke hem o zaman o tarihte ETO nun teknenize gelip sizinle transfer görüşmeleri yaptığını kimseye söylemezler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler