SPOR

Beşiktaş'ta Mario Balotelli krizi

Erdal Torunoğulları, Süper Mario ile anlaştı. Ardından Sergen Yalçın bilgilendirildi. Tecrübeli çalıştırıcı ise Mario Balotelli'yi istemedi. Yönetim ile Sergen Yalçın arasında gerilim tavan yaptı.

Beşiktaş'ta Mario Balotelli krizi

Beşiktaş'ta Mario Balotelli krizi... Burak Yılmaz’ın Lille’e gitmesinin ardından golcü arayışlarına başlayan siyah beyazlı takımda İtalyan forvetin ismi öne çıktı.

Transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğlulları, Süper Mario’yu ikna etmek için günlerdir yaptığı görüşmelerde çarşamba günü sonuca ulaştı ve 30 yaşındaki süper starı Beşiktaş’a gelmeye ikna etti. Torunoğulları, müjdeyi teknik direktör Sergen Yalçın’a verdi ama hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

SERGEN YALÇIN’DAN BÜYÜK TEPKİ

Sergen Yalçın’ın “İstikrarı yok ve disiplinsiz. Böyle bir futbolcuyu takımda görmek istemiyorum. Bana sormadan nasıl anlaşırsınız” diyerek tepki gösterdiği ortaya çıktı.

Yönetim, taraftarı heyecanlandıracak olan Süper Mario’nun transfer edilmesi yönünde ısrarcı olunca Sergen Yalçın ile gerilim tavan yaptı. Erdal Torunoğlulları bu yaşanan kriz nedeniyle çarşamba akşamı dostlarıyla yapacağı görüşmeyi iptal etti. Taraflar arasında ipler gerildi.

BAŞKAN ÇEBİ DURUMA EL KOYDU

Yaşanan probleme Başkan Ahmet Nur Çebi el koydu ve sorun çözüldü. Çebi, dün de Süleyman Seba’nın anma töreninde yaptığı açıklama ile Yalçın’ın yanında olduğunu gösterdi ve “Balotelli; Sergen hocamız şu an onu alternatif santrfor olarak düşünmüyor. Bunu kendisi ifade etti. Yöneticiler, futbolcularla önden görüşür, fikirlerini alır.

Ama bu transferin gerçekleşeceği anlamına gelmez” diyerek İtalyan golcüyü kadrolarına katmayacaklarını duyurdu.

(AKŞAM)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Sergen Hoca haklı onun yanındayız. Balotelli adı çıkmış dokuza inmez sekize. Disiplinsiz, uyumsuz, mutsuz, hırçın, sorunlu.diyor herkes. İlk hatasında herkes söylemiştik, uyarmıştık diyecek. Sakın ha Balotelliyi almak için Sergen Hocayı harmaya kalkan yönetim, Kendiside gider.
@i.dolek_41 Balotelli Beşiktaşın yeni Pascal Nouma'sı olur. Taraftarı coşturur, taraftarın sevgilisi olur. Tarzları marzları futbolu, mevkisi herşeyi aynı, sempatik ayrıca Nouma'nın kopyası. Taraftar; Pascal bizi diskoya götürün yeni versiyonu olaram Mario bizi diskota götür diyecek. Beşiktaşın yeni karabombası hayırlı olsun.
@selahattin82 rüya diyon yani -fazla -film izleme
Hoca ya demeden ne diye kafana göre gidip anlaşıyorsun.
@farmer21 Balotelli Beşiktaşın yeni Pascal Nouma'sı olur. Taraftarı coşturur, taraftarın sevgilisi olur. Tarzları marzları futbolu, mevkisi herşeyi aynı, sempatik ayrıca Nouma'nın kopyası. Taraftar; Pascal bizi diskoya götürün yeni versiyonu olaram Mario bizi diskota götür diyecek. Beşiktaşın yeni karabombası hayırlı olsun.
Balotelli takımı karıştırır.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler