SPOR

Beşiktaş'tan sakatlık ve koronavirüs açıklaması!

Beşiktaş, Montero'nun koronavirüs testinde pozitif bulguya rastlandığını ve İspanyol oyuncunun izolasyona alındığını açıkladı.

Beşiktaş'tan sakatlık ve koronavirüs açıklaması!
Miralem Pjanic

Miralem Pjanic

BOS Bosna Hersek
Yaş: 32 / Pozisyon Orta Saha

Beşiktaş JK Sağlık Kurulu Koordinatörü Kerem Ülkü, takınmdaki sakat futbolcular hakkında açıklama yaparken, Francisco Montero'nun koronavirüse yakalandığını açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

"Futbol Takımımızın Süper Lig'in 7. haftasında Altay ile deplasmanda oynadığı müsabakada sol uyluk arka adalesinde hissettiği ağrı nedeniyle oyuna devam edemeyen Miralem Pjanic'e Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde, sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Atiba Hutchinson'a ise Acıbadem Fulya Hastanesi'nde MR görüntülemesi yapılmıştır.

Yapılan MR görüntülemeleri neticesinde, Atiba ile Pjanic'in uyluk arka adalelerinde (biseps femoris) gerilme ve ödem tespit edilmiştir.

Altay müsabakasında sol el ikinci parmağında yaralanma gerçekleşen futbolcumuz Kenan Karaman'ın yapılan kontroller neticesinde parmağında kırık (2. Proksimal falanks) tespit edilmiştir.

Futbolcularımızın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Öte yandan, Altay müsabakası öncesi Futbol Takımımıza uygulanan rutin Covid-19 PCR testlerinde negatif sonuç alınmasına rağmen kampta semptom göstermesi nedeniyle sağlık ekibimizce izolasyon uygulanarak karantina koşullarında İstanbul'a nakledilen futbolcumuz Francisco Montero'nun Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan Covid-19 PCR testinde pozitif bulguya rastlanmıştır. Montero'nun izolasyon ve tedavi sürecine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır."

EVLERİNDEN PAYLAŞIM GELDİ

FAIyyiCVIA4Yb0P

Beşiktaş, Francisco Montero'nun Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı. Eşi de Montero’nun karantinada olduğunu bu kareyle duyurdu.

YENİ ÇOCUKLARI OLDU

besiktasli-francisco-montero-baba-oldu-13738986_amp

Beşiktaş'ın İspanyol oyuncusu Montero'nun bir kız çocuğu dünyaya geldi. Kızına Antonella ismini veren Montero eşi ve minik kızının fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler