SPOR

CANLI

Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'a olay gönderme!

Siyah-Beyazlı kulüp, konserinde Beşiktaş'a küfreden şarkıcı Serdar Ortaç hakkında hukuki işlem başlattı. Beşiktaş, Serdar Ortaç'ın ismini anmadan sert bir açıklama yaptı. Resmi siteden, "Camiamıza yönelik hakaret içeren ifade ve davranışları nedeniyle şarkıcı S.O. hakkında hukuki işlem başlatılmıştır" bilgilendirmesi yapıldı.

Beşiktaş'tan Serdar Ortaç'a olay gönderme!

Beşiktaşlılar, Serdar Ortaç'a çok öfkeli. Ünlü popçu, konserinde Siyah-Beyazlı kulübe yönelik ettiği küfür ve yaptığı el hareketlerinin sosyal medyaya düşmesiyle başını derde soktu.

"NE OLMUŞTU?"

Bir gece kulübünde sahne alan Serdar Ortaç, şarkısını kesip bir konuşma yapmıştı. Ortaç, Beşiktaş'a yönelik el hareketi yapıp, "Masalardan ışıkları gösteriyorlar telefondan. Adana Demirspor... Adana Demirspor bu hafta ağzına s...tı helal olsun Adana. O yüzden söylüyoruz. O yüzden zıplıyoruz" demişti.

"ŞARKICI S.O."

qwewqe

Beşiktaş Kulübü, Serdar Ortaç hakkında suç duyurusunda bulundu. Siyah-Beyazlılar, açıklamada Serdar Ortaç'ın ismini bile anmadı. Serdar Ortaç yerine S.O yazmaları sosyal medyada gündem oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Milyonların gönül verdiği,binlerce gencin spor yaptığı,tarihi bir spor kulübü ile KUMARBAZ,UÇKUR DÜŞÜKÜNÜ BİR TUTULURMU YAHU.Muhatap bile almayın şu kumarbazları.
sen önce beyinsiz diyen hocana sor hesabını yoksa böyle ....
Ya ne alaka dava mava. ulan bu küfürüm alasını halk yapıyor milyon kere, ee herkese dava aç. sanki Beşiktaşlılar yapmıyor.
Takım
O
Av
P
Geri Dön