SPOR

Spor camiası Fenerbahçe'ye geçmiş olsun mesajları yağdırdı!

Beşiktaş ve Galatasaray Fenerbahçe'ye geçmiş olsun mesajı yayınlandı. Kulüpler resmi Twitter hesaplarından yaptığı paylaşımla Fenerbahçe'nin yanında olduklarını söyledi.

Spor camiası Fenerbahçe'ye geçmiş olsun mesajları yağdırdı!

Fenerbahçe Kulübü, futbol takımından bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) bulgularına rastlandığını açıkladı. Bu konu ile ilgili henüz isim verilmezken açıklama resmi internet sitesinden yayınlandı.

**İŞTE O AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılan koronavirüs testi sonrasında bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlandığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

"Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır.
Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir."

BEŞİKTAŞ'TAN DESTEK

YAHAHE

Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu ile sağlık heyeti çalışanında Covid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

GALATASARAY'DAN DESTEK

YESBE

Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılacak tetkik ve tedavilerden iyi haberler almayı diliyoruz. #BirlikteBaşaracağız

TRABZONSPOR'DAN DESTEK

H65

Covid-19 teşhisi konulan Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcu ve çalışanına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. #BirlikteBaşaracağız #EvdeKal

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
işte olması gereken dostluk
HER ZAMAN BÖYLE OLUNSA NE OLUR SANKİ..DÜNYA BÜYÜK HERKESE YETER...AMA MAALESEF BİRİLERİ RANT İÇİN ÇIKIP ORTAMI GERİYOR MİLLETİ BİRBİRİNE DÜŞÜRÜYOR...
iyiki varsiniz ezeli-ebedi dostlar allahim herkese sifalar versin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler