SPOR

Beşiktaş'ın rakibi Lyon'a gece yarısı şoku

Beşiktaşlı taraftarlar, Lyon'un futbolcularının kaldığı otelin yakınına deniz yoluyla ulaşarak oyuncuları uyutmamak için havai fişekler patlattı ve marşlar söyledi. Adeta bir donanma gibi deniz yolu üzerinden Çırağan'a ulaşan siyah beyazlı taraftarlar Lyonlu futbolcular için geceyi zorlaştırdı.

Lyon'a Beşiktaş taraftarından gece yarısı sürpriz geldi! Vodafone Arena'da oynanacak Beşiktaş-Lyon maçı öncesinde siyah-beyazlı taraftarlar gece yarısında Fransız ekibinin futbolcularına sürpriz yaptı.

Lyonlu futbolcuların kaldığı otelin yakınına deniz yoluyla ulaşan Beşiktaşlı taraftarlar, hava fişekler atarak Fransız ekibinin oyuncularını uyumalarına engel olmaya çalıştı.

Taraftarlar marşlar söyleyerek Fransız ekibini rahatsız etmeye çalışırken, "Burası İstanbul burdan çıkış" yok şeklinde tezahüratlarda bulundu. (Sporx)

SPORDA SON 24 SAATTE NELER OLDU?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
manyaklara bak : )
@by_torun bakıyorum ama resim koymamışsın bilader ;)
@naggul bence aynaya bak be koç, adam senin resmini bulamamış sanırım.en kolayı aynaya bak görürsün.
@naggul super espri.
güzel bir hoşgeldin olmuş misafir perver ve sıcak kanlı milletiz, akşamada iyi bir uğurlama yaparız inşallah..
Korkak sekiztaş yok öyle adamız böyle efendiyiz KORKAKSINIZ
@ibohcr Beşiktaş elensin diye deli gibi dua ediyorsun demi.Senin o küçük minik beynin anca bukadar çalışır
@yurdaer_2015 muahahahahahaaa
şimdide 200 bin euro ceza gelir. Trafikteki öküz erkek sürücüler vardır . onlar emniyet şeridinde kaz sürüsü gibi göçerler . ters yola girerler küfrederle yola tükürürler . 200 basmayı eşeklik sanıp öğünürler . kafaları sinyal nedir almaz . onun gibi...
@elmaelmaelma_2015 sen ne içtin ne diyon sen ne hakkında konuşuyon?
Sahada Beşiktaşlılık yetmez, TÜRK gibi oynayın! verin ikiyüzlü medeniyet bozuntularına derslerini. Allah için 3-5 ne geliyorsa..
Muhtemelen kupayı alacak lyon.ne gücü yeterli değil bjk nin.ne tecrübesi.
@xsailor9 önce Türkçe konuşmayı öğren...
@xsailor9 sana verirler kupayı tıpa yaparsın
Esesli olarak CARSI yi tebrik ederim. haydi KARAKARTAL GÖM ŞU SÖMÜRGECİ KOPEKLERI YERIN DIBINE..
Sevgili Beşiktaş taraftarları, sevgili Çarşı'lılar.. Aman lütfen dikkat, provokasyonlara karşı uyanık olalım, bu işi iki ülke arasında bir savaşa dönüştürmeyelim, tribünlere patlayıcı madde sokmayalım, sokmak isteyenleri engelleyelim. Aksi takdirde, maçı kazanıp tur atlasak bile, ki öyle olacağına inanıyorum, sonunda kaybedecek olan yine de Beşiktaş'ımız olacaktır. Türkiye'miz olacaktır. Unutmayalım, bu sadece bir spor karşılaşmasıdır. Önümüzde başka turlar da var.. UEFA'nın gözü üstümüzde.. Zaferimize gölge düşürmeyelim, gururla kutlayalım. Aman dikkat, lütfen dikkat..
Beşiktaş aleyhine yorum yapan hainler önce İsraili tuttunız sonra yunanı şimdide fransızı M.Unitetle eşleşirsede ingiliz olursunuz
her yorumda millet birbirine giriyor nolacak bu halimiz ????
türk olupta hainler var burda üzülüyorum gerçekten
Bu mevzu Fransa da olduğu zaman zalım gavurlar, pis haçlılar! Türkiye de yapınca helaaaaaaalll, adamsınızzzz, denizden fetih vs. Dürüst değilsiniz!!!!
@erdemkaya77 bu fransanın rövanşı.
uefanın uyarısını unutmayın kaş yapayım derken göz çıkarmayın.
aslında slogan, HOŞGELDİN LYON olmalıydı. bu durumda hem rahatsız edilmiş olacaklardı hemde bizim insanımız ne kadar misafirperver dedirtecektik. yeri geldiğinde bu ülke için ölürüz, o ayrı.
aslında slogan, HOŞGELDİN LYON olmalıydı. bu durumda hem rahatsız edilmiş olacaklardı hemde bizim insanımız ne kadar misafirperver dedirtecektik. yeri geldiğinde bu ülke için ölürüz, o ayrı.
BEŞİKTAŞ'a YAKIŞAN HİÇBİR BAHANENİN ARKASINA SIĞINMADAN CANLA BAŞLA OYNAMAK.
Otelin içinden her ne kadar sesleri duyulmasada :D Çılgın la bunlar .
WELL COME TO HELL LYON Bir Galatasaray'lı olarak selam olsun Beşikataşımıza dualarımız sizlerle.GÖMÜN ŞUNLARI İSTANBUL'A BAŞARILAR.
haydi karakartal bu gece tum dunyaya mesajimizi iletelim.
80'ler ve 90'larda her takıma yapılır biz mahalleli olarak katılırdık hemde sabaha kadar sağolsun polis amcalar da göz yukardı
Diğer Haberler