SPOR

Beşiktaş'ta Caner Erkin mucizesi!

Antalya maçında aşil tendonu kopan ve büyük olasılıkla sezonu kapattığı belirtilen Caner Erkin, erken dönüyor. Rehabilitasyon dönemini çok iyi geçiren yıldız oyuncunun mart ayında da takımla çalışmalara başlaması bekleniyor.

Beşiktaş'ta Caner Erkin mucizesi!

Beşiktaş’ın sezon başında İnter’den kiraladığı Caner Erkin, hem takıma çabuk adapte olmuştu hem de gösterdiği performansla yüzleri güldürüyordu. Ancak 23 Ekim 2016’da Antalya ile oynanan maçta aşil tendonu kopan milli oyuncunun büyük bir ihtimalle sezonu kapattığı konuşulmuştu. Kulüp doktoru Sarper Çetinkaya tarafından ameliyat edilen Caner Erkin, bir mucizeye imza attı ve öngörülen tarihten daha önce Nevzat Demir Tesisleri’ne adım attı.

‘HER ŞEY ÇOK İYİ GİTTİ’

Konuyla ilgili konuşan Çetinkaya, “Caner, rehabilitasyon dönemini çok iyi atlattı. Hem fiziksel hem de moral seviyesinin yüksek olması iyileşme sürecini hızlandırdı. Kendisine verdiğimiz programı harfi harfine uyguladı. Biz de onu devamlı kontrol altında tuttuk. Normalde bu tip sakatlıklarda mayıs ayından öncesi dönmesi zordu ancak her şey çok iyi gitti.” dedi. Öte yandan Caner’in bu ay sonunda koşulara, mart başında da takımla idmanlara başlaması bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Renksiz forma o kadar sırıtıyor ki üstünde Canerin hiç yakışmıyor
özledi abi be ortalarını.. rabbim acil şifa versin tüm oyunculara
Takıma katılırsa çok iyi olur...
Ha gayret
SON 2 3 MAÇA YETİŞŞE FİTİM
MUCİZE Mİ?NEYİN MUCİZESİ LAAAN.ADAM MARTTA İDMANA BAŞLAYACAK OLAN ADAMDAN HAYIR MI BEKLİYORSUNUZ?BEYİNSİZ EZİK8TAŞLIŞİKETAŞLI ARABACILAR SİZİ..
@muratizcim sanane aptal adam sana ne?
@muratizcim sana ne ezik renkli
ALLAH BELASINI VERMİŞ ONUN. ARTIK İFLAH ETMEZ..
@muratizcim sende belanı bulacan yakında akıllı ol
@muratizcim senin vermiş ki fenerlisin keh keh keh
Caner; disiplinli, yaptığı işi seven, karakteri düzgün bir sporcu. Ben FB liyim ve kesinlikle BJK ye gittiği için kendisine kızmıyorum. Kardeşim kendini nerede geliştireceğine inanıyorsa orada oynasın, biz de seyredelim ve zevk alalım. Kendisine bir kez daha geçmiş olsun ve şimdiden yeşil çayırlara hoş geldin diyorum.
@galipugurbenli Tebrik ediyorum.İşte sportmen bir insanda olması gereken spor anlayışı ve bakışı.
geçen gün nargile içiyor diye haber vardı ? kavunlumu elmalımı acaba
Başkan bu ay sonu düz koşulara başlar şubatta da takımla beraber çalışır dedi geçen hafta
martta çalışmalara başlar nisanda takıma katılır maç temposunu yakalayana kadar zaten mayıs başı ligler bitiyor :D
mucizeyede bak..şöylesini türkiyede besliyoz işte
Diğer Haberler