SPOR

Beşiktaş'tan Fernandes ve Melo'ya pankart!

Spor Toto Süper Final'de yarın oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisine, siyah-beyazlı taraftarlar özel olarak hazırlanıyor.

Beşiktaş'tan Fernandes ve Melo'ya pankart!

Beşiktaşlı taraftarlar, Galatasaray maçında Manuel Fernandes için Portekizce ve Türkçe yazılı pankart açacak. Siyah-beyazlılar, Fernandes için "Sen kal biz gidelim" yazacak. Attığı gollerden sonra pitbull sevinci yapan Galatasaraylı Felipe Melo için de bir kemik üzerine, "Gel kuçu kuçu" yazıldı.

[

* SPOR TOTO SÜPER FİNAL ŞAMPİYONLUK GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN](https://www.mynet.com/spor/iddaa)

[

* MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

Galatasaray'ın başarılı oyuncusu Felipe Melo, ligin ilk etabında Fi-Yapı İnönü Stadı'nda oynanan maçta Beşiktaşlıları kızdıracak hareketleriyle gündeme gelmişti. Son dönemde Albert Riera'yı dövdüğü için Galatasaray'da kadro dışı kalan ancak daha sonra takıma dahil edilen Melo, 20 Kasım 2011'de İnönü'de, siyah-beyazlı taraftarlara cinsel organını göstermiş, bunun üzerine yerinden fırlayan Teknik Direktör Fatih Terim oyunusunu azarlamıştı.

MELO UNUTULMADI

Fatih Terim'in sağduyusu sayesinde olay büyümeden önlenirken, Beşiktaşlı taraftarlar Melo'yu unutmadı. Galatasaray ile bu hafta evinde Süper Final'de ilk maçına çıkacak olan Beşiktaş'ın taraftarları büyük bir bez afişin üzerine kemik resmi yaptılar. Kemiğin içine de 'Melooo!!! Tut oğlum, kıs kıs" diye yazıldı. Kemik resminin hemen altına ise "Geah kuçu kuçu" cümlesi yazıldı.

"PİTBULL HAKARET OLMAZ Kİ"

Beşiktaş Çarşı Grubu'nun lideri Alen Markaryan ise, böyle bir çalışmadan haberi olmadığını söyledi. Beşiktaş tribünlerinin sadece Çarşı Grubu'ndan ibaret olmadığını belirten Markaryan, "Yapılan her iş bize malediliyor. Ancak ben böyle bir şey duymadım. Hazırlayan Beşiktaşlılar da olabilir. Ancak böyle bir pankart hazırlansa da emniyet buna izin vermez. Korsan olarak girse de bizim buna yapacak bir şeyimiz olamaz. Ayrıca oyuncu gol attığında köpek gibi seviniyor ve bunun kendisi için aşağılama anlamına gelmeyeceğini gösteriyor. Böyle bir pankart hakaret de olmaz" diye konuştu.

FERNANDES'E ÖZEL ÇAĞRI

Beşiktaş'ın tribünlerinde derbi maçta verilecek mesajlardan biri de, ayrılması gündemde olan Manuel Fernandes ile ilgili. Son dönemdeki formda oyuncunun takımda kalmasını isteyen siyah-beyazlı taraftarlar, "Sen kal, biz gidelim" çağrısında bulunacak.

**İŞTE O PANKARTLAR

**

fernandes-pankart.jpg

melo-pankart.jpg

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler