SPOR

Beşiktaş'tan Ryan Babel'e ihtar cezası!

Beşiktaş yönetiminin sosyal medya hesabı üzerinden bir taraftarla tartışan Ryan Babel hakkındaki kararını verdiği belirtidi.

Beşiktaş'tan Ryan Babel'e ihtar cezası!

Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden bir taraftarla yaşadığı tartışmayla gündeme gelmişti.

TRT Spor'un haberine göre siyah-beyazlı yönetim, Babel'e ihtar cezası verdi.

Neler yaşanmıştı?

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Babel'in menajerinin Beşiktaş'tan yeni kontrat için yıllık 3.3 milyon euro talep ettiği yönündeki haberler üzerine bir Beşiktaş taraftarı sosyal medya hesabı üzerinden, "Kasımpaşa'da yeniden 200 bin euro'ya oynamak ister misin?" şeklinde bir paylaşım yapmış ve Babel bu paylaşıma, "Annenle yeniden buluşmamı ister misin?" şeklinde bir yanıt vermişti.

Hollandalı oyuncu, kısa süre içinde sert tepkiler gördüğü bu mesajını silse de, Beşiktaş Kulübü bir açıklama yaparak, "Futbolcumuz Ryan Babel'in sosyal medyada bir taraftarımıza vermiş olduğu yanıtı kabul edilemez bulmaktayız. Konuyla ilgili Babel'in savunması istenmiştir. Oyuncumuzun savunması alındıktan sonra disiplin talimatlarımızın gerektirdiği cezanın kendisine verileceğini kamuoyunun bilgilerine sunarız." ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler