MAGAZİN

Bez Bebek oyuncularının şimdiki halleri görenleri şaşkına çevirdi! Büyüyünce o kadar çok değişti ki...

Bez Bebek oyuncularının şimdiki halleri görenleri şaşkına çevirdi! Büyüyünce o kadar çok değişti ki...

3 sezonluk yayın hayatı boyunca tüm çocukları ekranları başına kilitleyen Bez Bebek dizisi oyuncularının son hallerini görünce çok şaşıracaksınız! Evrim Akın, Tan Sağtürk, Oya Aydoğan ve Mehmet Usta gibi birçok başarılı oyuncunun rol aldığı fantastik komedi dizisi Bez Bebek karakterlerinin şimdiki hallerine bir bakın...

  1. doğum gününde insan olmayı dileyen bir bez bebek olan Nana'nın maceralarını anlatan çocuk dizisi Bez Bebek, fantastik yönü ve komik sahneleriyle oldukça sevilmişti. Gündüzleri insan olan; ama gece yarısı olunca tekrar bez bebeğe dönüşen Nana'nın dileğinin gerçek olması için bir yıl boyunca bu düzene devam etmesi ve sırrını açığa çıkarmaması gerekiyordu.

BEZ BEBEK OYUNCULARININ ŞİMDİKİ HALLERİ

Evrim Akın (Bez Bebek Nana)

Dizide insan olma hayalinin peşinden koşan Nana, bir taraftan sırrını korumak için mücadele ederken diğer taraftan dünyaya uyum sağlamaya çalışıyordu. Bez Bebek'teki Nana rolüyle çok sevilen Evrim Akın, dizi oyunculuğunun yanı sıra sunduğu programlarla ve tiyatro oyunlarıyla da kariyerini başarılı bir şekilde sürdürüyor.

bez2

Tan Sağtürk (Hakan)

Nana'nın büyük aşkı, Yağmur ve Emre'nin babası Hakan karakterini canlandıran ünlü balet Tan Sağtürk, 69. bölümde diziden ayrılmıştı. Yerine ise başarılı oyuncu Alpay Atalan gelmişti.

bez3

Alpay Kemal Atalan (Hakan)

Hakan rolünü 72. bölümde Tan Sağtürk'ten devralan Alpay Kemal Atalan, başarılı oyunculuğuyla çocukların kalbinde taht kurmuştu. Ünlü oyuncu; Avrupa Yakası, Genco, Doktorlar ve Tek Yürek gibi başarılı yapımlarda da yer almıştı.

bez4

Oya Aydoğan (Kulina)

Ünlü Yeşilçam oyuncusu Oya Aydoğan, Bez Bebek dizisinde Oyuncaklar Dünyası'nın baş perisi ve koruyucusu Kulina karakterini canlandırmıştı. Kariyeri boyunca 51 sinema filminde başarıyla rol alan Oya Aydoğan, 2016 yılında aort damarı yırtılması sebebiyle hayatını kaybetti.

bez5

Mehmet Usta (Şoker)

Kendisi insan olmak isteyen; ama Nana'nın insana dönüşmesini engellemeye çalışan kötü kalpli bir oyuncak olan Şoker'i canlandıran başarılı oyuncu Mehmet Usta, Leyla ile Mecnun ve Bana Bir Soygun Yaz gibi yapımlarda da rol aldı.

bez6

Reyhan Asena Keskinci (Yağmur)

Nana'nın sırrını ilk öğrenen kişi, aynı zamanda Hakan'ın kızı olan Yağmur karakterini canlandıran Reyhan Asena Keskinci, yıllar içindeki değişimiyle en çok şaşırtan karakterlerden biri oldu. Genç oyuncu; Aşk Tesadüfleri Sever, Bir Aşk Hikayesi ve Ahlat Ağacı gibi kaliteli yapımlarda da yer aldı.

bez7

Ege Tanman (Emre)

Bez Bebek dizisinde Yağmur'un abisi rolünü oynayan Ege Tanman; Babam ve Oğlum, Acemi Cadı, Leyla ile Mecnun ve Savaş gibi yapımlardaki başarılı oyunculuğuyla kendini kanıtlamıştı.

bez8

Sevinç Aktansel (Makbule/Makbuş)

Küçük bir çocukken en sevdiği oyuncağı Nana olan ve Hakan'ın çocuklarına bakıcılık yapan Makbuş karakterini canlandıran usta oyuncu Sevinç Aktansel, birçok dizide ve tiyatro oyununda rol aldı. 2011 yılında ise ALS hastalığı sebebiyle hayatını kaybetti.

bez9

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön