Binali Yıldırım, muhtarlara telefon numarasını verdi! 'İleride işinize yarayacak'

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul Muhtarları Buluşması'nda telefon numarasını dev ekrana yansıtarak, "Size bir telefon numarası vereceğim. Lütfen bunu not edin. İleride işinize yarayacak." dedi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen İstanbul Muhtarları Buluşması'na katıldı.

Programda konuşan Yıldırım, "Türkiye bizimle büyüdü, liderimizle büyüdü. Bu destanın mimarı İstanbul'dur, İstanbul'un muhtarlarıdır. Şimdi bir kez daha İstanbul için yola çıktık. Bu kutlu vakitte Rabbim'den niyazımız bizi müjdelenmiş şehir İstanbul'a layık kılmasıdır. Biliyoruz ki her şey onun demesiyle olur. Biz insanlara düşen gayret etmek, emek sarf etmek ve ter dökmektir. İstanbul çatışma, ayrışma değil, huzur ve mutluluk istiyor. 'Ya ben İstanbul'u alırım, ya İstanbul beni alır.' diyen Fatih Sultan Mehmet'in hedeflerini gerçekleştirmekten başka bir muradımız yok. Eyüp Sultan'ın, Fatih Sultan Mehmet'in, Mimar Sinan'ın, Kanuni'nin İstanbul'unu, onlara layık olanlar yönetecek." dedi.

EKRANDAN TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI

Yıldırım, "Sevgili muhtarlar, birlikte beraber yürüyerek, umudu büyüteceğiz, huzuru çoğaltacağız ve İstanbul'da yaşayan 15 milyon kardeşimizin hayatını kolaylaştıracağız. Kibirle, gururla, kin ve nefret diliyle siyasetten medet umanlardan olmadığımızı bir kez daha ifade ediyorum." diye konuştu.

Yıldırım'ın konuşması sırasında ekrana kendi telefon numarası yansıtıldı. Yıldırım, "Size bir telefon numarası vereceğim. Lütfen bunu not edin. İleride işinize yarayacak. İnşallah birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağız." dedi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 62 yorum
Sizler bu ülkenin yüz karasısınız hiç utanmadan çıkmış konuşuyorsun ülkeyi dünyaya rezil rüsva ettiniz hırsız din tüccarları
seçimden sonra aradığınız numara kapalı ve ulaşılamıyor operatörün sesini duyacaksınız
İnsanlara İftira atarak Seçim kazanırsanız, Nasıl Huzurlu olacaksınız ? '' OYLARI ÇALDILAR '' diyorsunuz... İftira ; Suçtur ve Günahların en büyüğü. İstanbul Halkı Sizi Affetmeyecek..! Ekrem İMAMOĞLU nun Esintisini hissettik, Rüzgarı da gelecek. HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK..!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler