MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar'a veda zamanı! Bir Zamanlar Çukurova 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölüm final sahnesinde Behice, Hünkar'ı bıçaklayarak öldürdü. Dizinin yeni bölümünde ise Hünkar için cenaze töreni düzenleniyor. Vahide Perçin ise diziye veda ediyor. Hünkar'ın cenazesinde Demir ve Fekeli büyük hüzün yaşıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 71. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Bir Zamanlar Çukurova'nın 5 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 71. yeni bölümüne Vahide Perçin'in canlandırdığı Hünkar Yaman'a veda anları damga vuracak.

Bir Zamanlar Çukurova

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hünkar’ın Behice’yle hesaplaşması bıçak darbeleriyle sona ermiştir! Behice Hünkar’ı çalıların arasına sürükler ve şehre döner.

Çiftlikte hayat normaldir. Saniye, Gülten ve Züleyha bahçede çocukları oynatırken Adnan yine küçük konağa kaçar.

Bir Zamanlar Çukurova2

Yılmaz ve Züleyha bu şekilde bir kez daha karşılaşıp konuşur.

Henüz şehri de onların hayatını da alt üst edecek olaydan habersizdirler.

bzc-71-3-brf9

GAFFUR HUĞLARDA SAKLANIYOR!

Jandarma tarafından arandığını öğrenen Gaffur kaçar. Huğlara saklanır. Hatip Ağa’yı öldürmek suçundan arandığını düşünmektedir. Oysa olay hiç de sandığı gibi değildir.

bzc-71-4-NbKh

BEHİCE ŞEHİR KULÜBÜNDE DİKKAT DAĞITIYOR!

Hiçbir şey olmamış gibi şehir kulübünde dedikoduya başlayan Behice’nin gündeminde, gazetelerin manşetlerindeki “Bu çocuğun babası kim?” sorusu vardır. Elbette o bu konuyu, kendi cephesinden ballandırda ballandıra anlatır ama Demir konuşmaları duyar! Hünkar’ın orada bulunmamasına şaşırır! Behice’ye ağzının payını verip sinir içinde şirkete geldiğinde ise, Sevda’nın zarfı geri yolladığını ve Hünkar’ın konuya dahil olduğunu öğrenir.

bzc-71-7-tWwc

Demir’in sinir içinde hesap sormaya eve gidişi, önce kendisine yazılan mektubu, sonra da acı haberi almasıyla son bulacaktır.

ÇUKUROVA’DA HERKES BİRAZ YETİM KALDI!

Acı haber, Demir’i küçük bir çocuk gibi, çocukken saklandığı ağaç gölgesinde gözyaşlarına boğar! Konaktaki herkes onun gibi Hünkarlarını, analarını kaybetmiştir. Züleyha da yaşanan onca şeyden sonra, ‘annelik duygusunda’ buluşup birleştiği ‘annesi’ni kaybetmenin üzüntüsü içindedir.

bzc-71-8-Z72x

FEKELİ’NİN VE HAMİNNE’NİN GÖZYAŞLARI...

Haminne’nin gözyaşları yürekleri dağlarken, 40 yıllık aşkına bir kez daha kavuşamadan, bu kez umudu bile kalmadan ayrılan Fekeli’nin acısı sanki herkesin acısını da bir kat daha arttırır! Tüm husumetleri sona erdirmiş görünen acı haber, gözyaşları ve hıçkırıklar eşliğinde dalga dalga tüm Çukurova’ya yayılır.

Kaderini değiştirdiği herkes, şimdi Hünkar’ın kaderini değiştiren katilin peşine düşecektir!

Vitrin


En Çok Aranan Haberler