MAGAZİN

Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci olay oldu! Adana şivesine beğeni yağdı

Bir Zamanlar Çukurova son bölüme Saniye karakteriyle dikkat çeken Selin Yeninci damga vurdu. Genç oyuncuya hayranlarından yorum yağdı. Saniye karakterinin Adana şivesi çok beğenildi.

 Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'si Selin Yeninci olay oldu! Adana şivesine beğeni yağdı

Bir Zamanlar Çukurova 77. bölüm olay oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın final sahnesine Yılmaz'ın kazası damga vurdu. Demir ve Züleyha arabayla giderken arkadan gelen Yılmaz hızla önlerine geçti. Ancak Yılmaz'ın aracı aşırı sürat nedeniyle kontrolden çıktı ve uçurumdan aşağıya yuvarlandı. Peki Yılmaz öldü mü?

Bu soru araştırılırken dizide Saniye karakteriyle dikkat çeken Selin Yeninci de gündeme geldi. Başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Yeninci'nin Adana şivesi ve oyunculuğu beğeni topladı. Eski bir fotoğrafını paylaşan Yeninci'nin hayranları genç oyuncuya son bölümle ilgili yorum yağdırdı.

Selin Yeninci gelen yorumları hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

1

2

3

6


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
kendini beğenmişlikten başkabirşey değilsin, sanırım oynayacağın son dizi ve film olur böyle bencil birini dizilerde oynatmazlar böyle figüran böyle çirkinleri nerden buluyor bu yönwtmenlik göz var izan var ayıtır ya türk halkına işkence çektirmeyin
Ne dizi be. Gençlere örnek olacak dizi. Züleyha evlenmeden Yılmazdan hamile kalıyor. Demirle evlenmek zorunda kalıyor ve dünkü bölümde boşanma kararı alıyorlar. Demir daha boşanmadığı karısını kendi elleriyle Yılmaza teslim ediyor bir de merasim yapıyor. Bir eksik vardı Yılmaz daha boşanmadığı karısı Müjganı Demir e getirip vermemesi. Bence Adana bunu hak etmiyor. Adanalı buna itiraz etmeli, tepkisini koymalı. Kutsal aile hayatı erezyona uğratılıyor, halk izliyor ve devlet tabiki RTÜK marifetiyle buna sessiz kalıyor. Vekillerimiz, özellikle Adana vekilleri neredesiniz.
oyunculugu güzel çok begeniyorum
Geri Dön