YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Blog Yazarları Optimum’da Buluştu

Sanal dünyanın en popüler 10 blog yazarı Optimum Outlet’te bir araya geldi. Modadan makyaja, yemekten...

Blog Yazarları Optimum’da Buluştu

Sanal dünyanın en popüler 10 blog yazarı Optimum Outlet’te bir araya geldi. Modadan makyaja, yemekten aktüeliteye kadar birçok alanda yazılarını binlerce takipçisiyle paylaşan bloggerlar, alışveriş merkezini gezerek Optımum’un moda ve eğlence dünyasını değerlendirdi.

İzmirlilere 365 gün uygun fiyatlı ve keyifli alışveriş imkanı sunan Optimum Outlet, sanal dünyanın önde gelen blog yazarlarını ağırladı. Sadece alışveriş merkezi değil aynı zamanda sosyal, sanatsal, kültürel paylaşımların, eğlencenin ve özel lezzetlerin de kalbi olmayı da hedefleyen Optimum Outlet İzmir’in 10 ünlü blog yazarını brunchta buluşturdu. Güne terasta brunch ile başlayan bloggerlar bir yandan Ege lezzetlerinin, bir yanda da keyifli sohbetin tadını çıkardılar. Blog yazarları ardından, Optimum Outlet’i sanal dünyanın gözü ile keşfe çıkarak bebek bakım odası, çocuk tuvaleti, sürekli oyun ve etkinlik alanı, ücretsiz bilgisayar/internet alanı gibi hizmetleri gezdiler.

Optimum alışveriş merkezinin mimarisi ile Moda , kozmetik, yemek ve aktüalite üzerine yazan bloggerlar, mağazaları gezerek İzmir’e ilk kez Optimum tarafından kazandırılan seçkin markalarda bol bol zaman geçirerek alışveriş yaptılar. Optimum’un eğlenceli dünyası da bloggerların gözünden kaçırmayarak; buz pisti büyüklüğü, sinema salonları ise teknolojisi için Optimum”a “Maksimum AVM” sloganını ürettiler.

Blog yazarları,son olarak alışveriş ve eğlence sonrası yorgunluk kahvelerini içtiler ve fotoğraf çekilerek; yorumlarını sosyal medyada paylaştılar.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler