SPOR

Borussia Dortmund, Puma ile 250 milyon Euro'luk sözleşme imzaladı

Bundesliga ekibi Borussia Dortmund, Puma ile olan sponsorluk anlaşmasını uzattı. Dortmund bu imzayla 8 yıl için 250 milyon Euro kazanacak.

Borussia Dortmund, Puma ile 250 milyon Euro'luk sözleşme imzaladı

Borussia Dortmund, spor giyim firması Puma ile olan anlaşmasını uzattı. Halihazırda 2022'ye kadar sözleşmesi bulunan Dortmund, yeni anlaşmayı 2020'den itibaren başlatacak.

Daha önce bu anlaşma için 10 milyon Euro alan Alman devi, 2028'e kadar sürecek anlaşma karşılığında kasasına 250 milyon Euro koyacak. Bavyera ekibi, yeni anlaşmayla birlikte yılda 30 milyon Euro'dan fazla kazanacak.

Borussia Dortmund ile işbirliğini 7 yıl önce başlatan Puma, Borussia Dortmund'un hisselerinin de yüzde 5'ini elinde bulunduruyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ürünleri çok pahalı
bizim klüplerde 2.5 milyonaanlaşma yaptımı yağlandırıp ballandırıyor adamlara bak klüp yönetimini bilmeyen başkanlar başa geçerse böyle olur adamlar alt yapıya önem veriyor klüp yönetmeyi biliyor bu adamlar tabi başarılı olur bizim başkanlarda günü kurtarmak için 34 yaşında emeklilik vakti gelmiş adamlara milyon eurolar versin sıkışınca istifa edip kaçsın olan klüplere olsun
dortmund bavyera ekibi değil kafadan atıyorsunuz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler